×

Between – złote kolczyki

  • Historia
  • Szczegóły
  • Opinie
  • Dostawa i zwroty
  • Raty
  • Kontakt

Model HA12586

Between – złote kolczyki

465 PLN

Typowa dostawa: do 2 dni roboczych

Darmowa Wysyłka Kurierem i Darmowe Zwroty

Kolekcja BETWEEN

Between to siła dizajnu i moc złota. To opowieść, która łączy piękno tradycji z nurtem nowoczesności. Minimalistyczna linia zdobędzie uznanie każdej kobiety, dostosowując się do każdej stylizacji.

Siła dizajnu i moc złota

Gładkie powierzchnie złota ukazują najdoskonalsze cechy materiału budzącego podziw od wielu lat, a struktura biżuterii połączona z niesamowitą formą pozwalają odkryć prawdziwą awangardę. Kolekcja Between w białym i żółtym złocie próby 585 ukazuje jego najlepsze walory.

Projektantka
Magda Dąbrowska

Fascynują ją proces projektowania: Jak na ścisły, matematyczny język przełożyć to, co łatwiej poczuć niż zmierzyć… Absolwentka wydziału Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wśród jej kolekcji znajdziemy również Zodiak, Pavoni, YES Pills Collection.
Dowiedz się więcej o projektantce.

Szczegóły
Siła dizajnu i moc złota

Between nie jest zwykłą kolekcją, to opowieść, która łączy piękno tradycji z nurtem nowoczesności. Gładkie powierzchnie złota ukazują najdoskonalsze cechy materiału budzącego podziw od lat, a struktura biżuterii w połączeniu z niesamowitą formą pozwalają odkryć prawdziwą awangardę. Minimalistyczna linia zdobędzie uznanie każdej kobiety, dostosowując się do wielu stylizacji. Kolekcja Between w białym i żółtym złocie próby 585 ukazuje jego najlepsze walory.

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Kolczyki przekładane. Wysokość wynosi 110 mm, szerokość 4 mm, masa ok. 1,15 g.

Projekt: Magda Dąbrowska
Poznaj opinie innych
Średnia ocen 0
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Wygląda na to, że jeszcze nikt nie podzielił się opinią na temat tego produktu.

Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie już teraz! Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna przy dokonywania biżuteryjnych wyborów.

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130800 611 130, 61 861 12 9061 861 12 90 lub pod adresem e-mail: kontakt@yes.pl.

Marta Zielińska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel.: 61 861 12 99 61 861 12 99
e-mail: zielinska.marta@yes.pl

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon