×

Zegarek Frédérique Constant

  • Historia
  • Szczegóły
  • Opinie
  • Dostawa i zwroty
  • Raty
  • Kontakt

Model Slim Line Mini Diamonds, 31401

Zegarek Frédérique Constant

6 799 PLN
Darmowa Wysyłka Kurierem i Darmowe Zwroty

Zegarki Frederique Constant

W swojej obecnej postaci firma Frederique Constant została założona w 1988 roku. W 1992 roku Alleta i Peter Stas zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję, w skład której wchodziło sześć modeli wyposażonych w szwajcarskie mechanizmy oraz złożonych przez zegarmistrzów z Genewy.

Prawdziwa pasja

Zawsze była rezultatem wrażliwych procesów zachodzących w czasie, aniżeli wykorzystaniem chwilowej ekscytacji. Pasja reprezentuje nasz wewnętrzny napęd,
a nie tylko codzienne nawyki i potrzeby.

Kunszt wykonania

Zegarki Frederique Constant cechuje wysoka jakość, precyzja oraz indywidualny design. Naszą pasję do zegarków przede wszystkim widać we wzornictwie. Charakteryzujemy się innowacyjną kreatywnością i wyjątkową wartością.

Szczegóły

Subtelny kobiecy styl.

Poznaj opinie innych
Średnia ocen 0
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Wygląda na to, że jeszcze nikt nie podzielił się opinią na temat tego produktu.

Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie już teraz! Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna przy dokonywania biżuteryjnych wyborów.

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zegarka, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Potwierdzimy możliwość dostarczenia go do wybranego Salonu.

Nasi Doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130 800 611 130 oraz pod adresem e-mail: kontakt@yes.pl.


*Zakup będzie możliwy w jednym z naszych Salonów bez możliwości dokonania zakupu na odległość z dostawą kurierską na podany adres.

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon

×

Rozmiar wyprzedany

Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

×