×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Magda Dąbrowska gościem arena DESIGN

Arena DESIGN to miejsce spotkań wzornictwa z biznesem. Fascynujące wystawy, międzynarodowe autorytety, projektanci i producenci stawiający na design, wykłady. Wśród nich, prelekcja pt.: O roli emocji w procesach projektowania i odbioru produktu oraz nowych technologii, którą wygłosiła projektantka YES, Magda Dąbrowska.

Magda Dąbrowska od wielu lat współpracuje z YES. Jest autorką wielu cenionych i rozpoznawalnych kolekcji marki YES, np. zaprojektowanej z okazji 30-lecia YES, kolekcji Pavoni. Absolwentka Architektury i Designu ASP w Poznaniu, uważa, że nie zawsze chodzi o to, by zaprojektować coś, czego jeszcze nikt nie wymyślił: nowy kształt czy nową funkcję. Czasami chodzi o to, by przedmioty nie tylko intrygowały nasz intelekt, ale przede wszystkim poruszały nasze emocje. Dlatego Emocjonalność i Indywidualizm, to najważniejsze z innowacji w projektowaniu biżuterii.

Wśród gości arena DESIGN, odbywającego się z w Poznaniu w dniach od 5 do 8 marca był m.in. François Azambourg, francuski projektant słynący z zastosowania niezwykłych materiałów i projektów charakteryzujących się oszczędnością formy. Podczas arena DESIGN 2012 wręczone zostały prestiżowe wyróżnienia TOP DESIGN award 2012.

YES znalazł się w gronie Partnerów strategicznych tego ważnego dla świata designu wydarzenia.