×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Art & Fashion Festival to wydarzenie łączące ze sobą modę i sztukę. 

Odbywa się co roku w październiku, w Starym Browarze w Poznaniu. Każda edycja Art & Fashion Festival by Grażyna Kulczyk, ma swój temat przewodni. W tym roku jest to moda i sztuka jako przemysł. 8 października spotkamy się po raz siódmy, na prawie 2 tygodnie, podczas warsztatów, przeglądów filmów, konferencji Art & Fashion Open University oraz wystawy podsumowującej dokonania uczestników. Festiwal swoim zaangażowaniem przyciąga modowe autorytety z całego świata, na AFF pojawili się w Polsce po raz pierwszy m.in: Barbara Hulanicki, Marianne Faithfull, Nicholas Kirkwood oraz Scott Schuman (The Sartorialist), który w tym roku poprowadzi warsztaty ze stylizacji. Wszystkie pasjonujące wykłady, projekcje filmowe i warsztaty będziemy relacjonować na gorąco na naszych portalach społecznościowych.

My przede wszystkim zapraszamy 16 października o 18:30 na spotkanie z naszą projektantką Magdą Dąbrowską oraz z Anią Kuczyńską. Art & Fashion Festival powstał z inicjatywy kolekcjonerki i mecenas sztuki Grażyny Kulczyk. Kuratorem AFF by GK jest Basia Metelska. Pełen harmonogram znajduje się na stronie:

Art & Fashion Festival