×

Zegarki Breil

W 1939 roku Breil debiutuje produkując bardzo prestiżowe zegarki w iście włoskim stylu. Szybko stają się one wyznacznikiem dobrego smaku i wyrafinowania. Unikalna mieszanka klasycznych elementów i detali w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że Breil zostawia mocny ślad wśród liczących się marek zegarkowych.

Take anything, but not my Breil!

Nowa era rozpoczyna się w momencie, kiedy pojawia się projekt zegarka unisex Manta, który jest pierwszym chronometrem o męskich liniach zaprojektowanym dla kobiecego nadgarstka. Walory definiujące Breil dla Kobiet stanowią takie cechy jak: siła, zmysłowość, wdzięk i odwaga.

Breil kontynuuje działania, które mają na celu skupienie uwagi na kobietach. Midway jest pierwszym kwarcowym chronometrem stworzonym wyłącznie dla kobiet. Hasło “Take anything, but not my Breil” (Weź ode mnie cokolwiek, tyko nie Breila”) wyraźnie ukazuje kolekcję skierowaną do silnych i zdecydowanych kobiet.

Wyrafinowane wzornictwo skupia swoją uwagę na detalach i mocnej osobowości. Styl retro „couché” widoczny w zaokrąglonej formie, datowniku, w połączeniu z kontrastowym wykończeniem powierzchni na polerowanej bransolecie sprawia, że staje się on idealny w każdej sytuacji.

Prestiżowe zegarki w iście włoskim stylu.

Dizajn przybiera nową formę. Breil ustanawia swój własny styl, w oparciu o najnowsze trendy kreując niepowtarzalny dizajn, pomiędzy równowagą a mieszanką form. Zdecydowany i unikalny dizajn który określa markę.

Trzymając rękę na pulsie, podążają za nowymi stylami i światowym trendami zegarkowymi. Wyrafinowana kolekcja Beaubourg wzbudza poruszanie wśród ekspertów, jako produkty zupełnie nowe, niespotykane, a to dzięki zastosowaniu między innymi paska zapinanego na zatrzask.

Zobacz ofertę zegarków Breil na YES.pl