×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Concept Store YES

Na jednej z najpopularniejszych ulic stolicy stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, które przyciąga i uwodzi. Odwiedź je, a ujrzysz blask wyjątkowych pierścionków z Diamentem Idealnym YES®, skosztujesz szampana i odkryjesz prawdziwie domową atmosferę. Zanurz się w Świecie YES!

Umów wizytę w Concept Store YES

Concept Store YES mieści się w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie, budynku o ponad stuletniej historii. Projekt wnętrza pomysłu biura Wierszyłłowski i Projektanci doskonale łączy klimat domowej przestrzeni i ekskluzywnego salonu, w którym Klienci, przy kieliszku prosecco, mogą wybrać wyjątkową biżuterię. Odwiedzający Concept Store YES mogą nabyć inspirujące albumy poświęcone dizajnowi, modzie czy, oczywiście, sztuce złotniczej. Na miejscu można także obejrzeć zdjęcia ze wszystkich sesji do Kalendarza YES.

Mieszanka stylów określa nie tylko sam budynek, ale ideę wyrażającą różnorodny charakter Concept Store YES. W mgnieniu oka zamieni się w miejsce muzycznych doznań, premier nowych kolekcji czy elegancki showroom biżuterii. Tu kultura, sztuka i biznes spotykają się i dobrze ze sobą bawią. Chcemy by Concept Store YES był przyjaznym miejscem spotkań dla klientów, stylistów, blogerów, dziennikarzy i przyjaciół YES - mówi Monika Klejewska, Dyrektor Działu Marketingu YES.

To dom tętniący życiem. Otwarty na ludzi. Towarzyski. Przyciągający aranżacją wnętrza, niezwykłymi wydarzeniami i blaskiem Kolekcji YES. To tutaj, w specjalnym Dark Roomie prezentowane są olśniewające pierścionki z Diamentem Idealnym YES®.