×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Otwarcie Concept Store YES

27 kwietnia 2016 roku na jednej z popularniejszych ulic stolicy otworzył się dla wszystkich Concept Store YES – miejsce, które przyciąga i uwodzi. Przyjdź ujrzeć blask wyjątkowych pierścionków z Diamentem Idealnym YES®, skosztować szampana i odkryć prawdziwie domową atmosferę. Zanurz się w Świecie YES!

Inaugurację uświetniła wystawa zdjęć z Kalendarza YES 2016, autorstwa Agaty Pospieszyńskiej. Twarzą kalendarza jest modelka Alicja Tubilewicz. Z tej okazji niezwykłym blaskiem zalśnił również 5-karatowy pierścionek Metropolitan z wyjątkowym Diamentem Idealnym YES®.

Concept Store YES mieści się w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie, budynku o ponad stuletniej historii. Projekt wnętrza pomysłu biura Wierszyłłowski i Projektanci doskonale łączy klimat domowej przestrzeni i ekskluzywnego salonu z wyjątkową biżuterią. Odwiedzający Concept Store YES będą mogli nabyć inspirujące albumy poświęcone dizajnowi, modzie czy, oczywiście, sztuce złotniczej. Na miejscu będzie można także obejrzeć zdjęcia ze wszystkich sesji do Kalendarza YES. Ulubione fotografie będą dostępne w sprzedaży w kolekcjonerskiej edycji sygnowanej podpisami autorów.

Mieszanka stylów określa nie tylko sam budynek, ale ideę wyrażającą różnorodny charakter Concept Store YES. W mgnieniu oka zamieni się w miejsce muzycznych doznań, premier nowych kolekcji czy elegancki showroom biżuterii. Tu kultura, sztuka i biznes spotykają się i dobrze ze sobą bawią. Chcemy by Concept Store YES stał się przyjaznym miejscem spotkań dla klientów, stylistów, blogerów, dziennikarzy i przyjaciół YES - mówi Monika Klejewska, Menedżer Marketingu YES.

To dom tętniący życiem. Otwarty na ludzi. Towarzyski. Przyciągający aranżacją wnętrza, niezwykłymi wydarzeniami i blaskiem Kolekcji YES. To tutaj, w specjalnym Dark Roomie, będą prezentowane olśniewające pierścionki z Diamentem Idealnym YES®. Na gości Concept Store YES zawsze będzie czekać też szampan i słodkości.

Na imprezie inauguracyjnej Concept Store YES pojawiło się wielu przyjaciół YES, znanych twórców, dziennikarzy i innych gości. W kamienicy przy Mokotowskiej 57 spotkać mogliśmy m.in. Anię Wendzikowską, Kasię Stankiewicz, Ewę Szabatin, Lidię Popiel, Katarzynę Warnke, Natalię Siwiec, Paulinę Krupińską, Marcelinę Zawadzką, Zuzę Krajewską, Anię Kuczyńską, Mikołaja Komara oraz wiele innych osób ze świata kultury, mody i sztuki.

Concept Store YES - ul. Mokotowska 57, Warszawa.


Na zdjęciu: Natalia Siwiec.


Na zdjęciu: Paulina Krupińska.


Na zdjęciu: Anna Wendzikowska.


Na zdjęciu: Krzysztof Madelski i Michał Kwiatkiewicz.


Na zdjęciu: Mikołaj Wierszyłłowski.


Na zdjęciu: Zuza Krajewska z Partnerem i Mateusz Madelski.


Na zdjęciu: Paulina Krupińska.


Na zdjęciu: Natalia Siwiec i Jessica Kirschner.


Na zdjęciu: Kasia Stankiewicz.


Na zdjęciu: Magda Dąbrowska, Mateusz Madelski i Monika Klejewska.


Na zdjęciu: Kasia Bukowska i Magda Dąbrowska.


Na zdjęciu: Zuzanna Wachowiak.


Na zdjęciu: Marcelina Zawadzka, Wujaszek Liestyle i Paulina Krupińska.


Na zdjęciu: Marcelina Zawadzka, Jan Poniński i Paulina Krupińska.


Na zdjęciu: Lidia Popiel.


Na zdjęciu: Marcelina Zawadzka.


Na zdjęciu: Ania Kuczyńska.


Na zdjęciu: Aga Samsel i Agnieszka Maciejak.


Na zdjęciu: Ekskluzywny Menel i Jestem Kasia.


Na zdjęciu: Renata Kaczoruk.


Na zdjęciu: Katarzyna Warnke.


Na zdjęciu: Anna Wendzikowska, Mikołaj Rej i Michael Hekmat.


Na zdjęciu: Andrzej Sobolewski.

Zachęcamy do obejrzenia relacji partnerów otwarcia Concept Store YES:

K MAG / ELLE / Gala