×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Bezpłatne Zwroty

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zakupy na YES.pl były szybkie, łatwe i bezpieczne. Przy zakupach na YES.pl istnieje możliwość wymiany lub zwrotu do 30 dni od zakupu.

Zwrotu zakupionej biżuterii możesz dokonać na dwa sposoby.

1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu YES wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. Salon YES wyśle zwracaną biżuterię do sklepu internetowego, a w momencie otrzymania przesyłki sklep internetowy rozpocznie proces zwrotu biżuterii i należnych Tobie środków. Obsługa Salonu YES nie zwraca pieniędzy na miejscu.

2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców Klienta w celu zarezerwowania kuriera. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się pod poniższym linkiem.

Formularz odstąpienia od umowy

Doradcy klienta

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130