×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Idealny Szlif Diamentu

Diament zamienia się w brylant właśnie dzięki szlifowi brylantowemu. Wybierając biżuterię z Diamentem Idealnym YES® mamy pewność, że będzie błyszczał bardziej niż inne. Opracowany przez nas szlif idealny potrafią wykonać tylko najwięksi mistrzowie sztuki szlifierskiej. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła.

Zapoznaj się z kolekcjami z Diamentem Idealnym YES®
kolekcja-midnight-concept-store-yes
kolekcja-midnight-komplet-kolczyki-pierscionek-zolte-zloto-diament-onyks

Czystość, Barwa i Masa

W czystości diamentów ważne jest, aby posiadały jak najmniejsze znamiona wewnętrzne. Klasa czystości Diamentu Idealnego YES określana jest jako SI. Barwa diamentów oznaczana jest przy użyciu specjalnej skali określającej stopień bezbarwności diamentów. Skala ta została ustalona przez Gemological Istitute of America. Diament Idealny YES jest kamieniem o barwie H. Masa kamieni szlachetnych podawana jest w karatach. Jeden karat to jednostka o wadze 0,2 grama. Diamenty Idealne YES występują w masie od 0,03 ct.

Trzy certyfikaty dowody na doskonałość

Dbając o etyczne pochodzenie kamieni, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®. Poświadczony jest także specjalnym certyfikatem GemEx. Ponadto, każdy Diament Idealny YES® posiada diamentowy Certyfikat YES, a kamienie o masie 0,25 karata lub większej - również certyfikat z jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA - Gemological Institute of America.

Powrót do góry