×

Galeria YES Aleksandra Przybysz

  • Historia
  • Szczegóły
  • Opinie
  • Dostawa i zwroty
  • Raty
  • Kontakt

Model ANPD017

Galeria YES Aleksandra Przybysz

299 PLN

Typowa dostawa: do 10 dni roboczych

Darmowa Wysyłka Kurierem i Darmowe Zwroty

Galeria YES

Galeria YES, założona w 1998 roku przez Marię Magdalenę Kwiatkiewicz, promuje polską sztukę złotniczą i współtworzy rynek biżuterii artystycznej. Znajdziemy tutaj unikatowe dzieła autorstwa uznanych wytwórców oraz młodych, utalentowanych projektantów.
Dowiedz się więcej na GaleriaYES.pl

BIŻUTERIA

W Galerii YES znajdziesz unikatową bizuterię od najlepszych projektantów. Ręcznie wykonana i oryginalna, wyrazi Ciebie i podkreśli Twoją osobowość.

WYSTAWY

W Galerii YES zorganizowano przeszło 100 wystaw. W jej wnętrzach prezentowane są wystawy indywidualne, zbiorowe oraz prezentacje pokonkursowe prestiżowych polskich i międzynarodowych konkursów złotniczych.

ARTYŚCI

Dzięki istnieniu Galerii YES, projektanci biżuterii artystycznej mają możliwość zaprezentowania swoich prac i wizji, a odbiorca bezpośredni kontakt z tą formą sztuki i jej twórcami.

Szczegóły
Biżuteria autorska

Aleksandra Przybysz w 2009 roku założyła własną markę ALE. W projektowaniu, najważniejsze są dla niej ciekawe pomysły, jakość wykonania oraz funkcjonalność. Wszystkie te cechy przenosi na ręcznie wykonywaną, oryginalną biżuterię ze srebra, stali szlachetnej, mosiądzu, a także złota. Cechą charakterystyczną ALE. są odwołania do architektury – nie tylko w formie, ale też w procesie twórczym. Większość kolekcji ma swój początek na kartce papieru. Począwszy od zgięć i załamań, przez skręcenia oraz cięcia, dwuwymiarowa powierzchnia zyskuje postać trójwymiarowego obiektu.

Naszyjnik z kolekcji SERCE wykonany ze srebra próby 0,925 - łańcuszek z mosiężną zawieszką z cyrkonią oprawioną w srebrze.

Długość łańcuszka: 80 cm
Wymiary zawieszki: 32 mm x 73 mm


Projektant: Aleksandra Przybysz
Poznaj opinie innych
Średnia ocen 0
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Wygląda na to, że jeszcze nikt nie podzielił się opinią na temat tego produktu.

Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie już teraz! Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna przy dokonywania biżuteryjnych wyborów.

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130800 611 130, 61 861 12 9061 861 12 90 lub pod adresem e-mail: kontakt@yes.pl.

Magda Markowska, Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Tel.: 61 861 12 9261 861 12 92
magda.markowska@yes.pl

Do kompletu

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon