×

Jak wziąć udział

Święta to czas wyjątkowych spotkań, pysznego jedzenia i wspaniałych prezentów! Zinterpretuj hasło “Święta z YES” i pokaż nam w formie zdjęcia, kolażu lub wideo, bez kogo i czego nie mogłyby się odbyć? Gotowe dzieło umieść na Instagramie, pamiętając o oznaczeniu hashtagiem #GwiazdkaYES i @BizuteriaYES oraz o obserwowaniu naszego konta na Instagramie @BizuteriaYES!

Weź udział

Konkurs trwa od 1 do 24 grudnia 2020 roku.

Regulamin Konkursu

Kolekcja-Spell-pozlacane-srebro-naszyjniki

Nagrody

Oprócz nagrody głównej - pierścionka Valentine z Diamentem YES Hearts & Arrows w oprawie z różowego złota, wybierzemy 4 najpiękniejsze prace, których autorzy otrzymają wyjątkową biżuterię z kolekcji YES - Queen of Hearts, Scarlett, Medaliony i Art Deco.

Nagroda główna

Pierścionek Valentine z diamentem YES Hearts & Arrows

Delikatność formy i precyzja wykonania pierścionka Valentine prezentują się w pełni, dzięki jego subtelnej konstrukcji. Cztery rytmicznie zakręcone krapy trzymające diament podkreślają jego kobiecość. Uniesiony na stabilnych ramionach diament YES Hearts & Arrows ukazuje zjawiskowy obraz zaklętych w nim serc i strzał.

Nagroda pierwszego tygodnia

Queen of Hearts
- bransoletka pokryta żółtym złotem

Z jednej strony wrażliwa i delikatna, z drugiej ambitna, waleczna i niepokorna! Queen of Hearts to kolekcja pełna nieoczywistych kontrastów, idealna dla poszukujących miłości marzycielek.

Nagroda drugiego tygodnia

Scarlett - srebrne kolczyki

Scarlett to efektowna, pełna blasku srebrna biżuteria w klasycznym stylu. Oprawiane pod mikroskopem, niezwykle drobne kamienie tworzą olśniewające powierzchnie pełne światła i magii.

Nagroda trzeciego tygodnia

Medaliony - naszyjnik i zawieszka z labradorytem

Medaliony to wyjątkowa kolekcja biżuterii, dzięki której wyrazisz swoją duchowość, charakter i doświadczenia. Talizmany skrywają dwoistą naturę – rewersem naturalnych kamieni są symbole.

Nagroda czwartego tygodnia

Art Deco - naszyjnik srebrny z markazytami i agatem

Art Deco to biżuteria kobiet kochających współczesne wzornictwo, świadomych swojej wyjątkowości, pragnących wyrazić charakter i ponadczasowy styl. Kolekcja łączy porządek i powab, tradycję i awangardę.

Powrót do góry