×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kalendarz YES 2013 - Backstage

Obywatelka świata, we własnym, prywatnym świecie.

Chociaż ukazuje się w limitowanym nakładzie, czeka na niego wiele osób. Kolejna edycja Kalendarza YES pojawi się pod koniec roku, poprzedzona premierową prezentacją. Jednak już dziś, dzięki materiałom z sesji zdjęciowej, możemy uchylić rąbka tajemnicy.

Kalendarze YES to pełne oryginalnej wizji fotografie, osobowość modelki oraz piękno biżuterii. Co roku inny jest leitmotiv łączący te efektowne kreacje. W kalendarzu na rok 2013, motywem wiodącym jest związek między kobietą a jej biżuterią, pokazany z perspektywy jej prywatnego świata. Bohaterką kalendarza jest Magdalena Frąckowiak, jedna z najważniejszych światowych gwiazd modelingu, pracująca z takimi markami jak: Valentino, Christian Lacroix, Chanel, Dior, Jean-Paul Gaultier, Givenchy. Występowała na okładkach, m.in. włoskiej edycji Glamour i francuskiego Vogue’a.

Relacja Magdaleny Frąckowiak z biżuterią jest szczególna: „Biżuteria jest dla mnie środkiem wypowiedzi. Moje zainteresowanie biżuterią wykracza poza jej noszenie. Nauczyłam się biżuterię projektować, rozumieć jej sens i konstrukcję. Także dlatego chciałam wziąć udział w tym projekcie”

Każda fotografia jest jak karta z prywatnego dziennika. Poprzez biżuterię kobieta najpełniej mówi swoim własnym, wyjątkowym głosem; każdy wzór składa się na intymną wypowiedź. To najbardziej osobisty język, pełny istotnych znaczeń. Sama Magdalena Łuniewska mówi o tej sesji tak: „Uchwycenie relacji, która wytwarza się między kobietą, a noszoną przez nią biżuterią jest dla mnie wyzwaniem. Trzeba dostrzec i utrwalić to, co niewidoczne, niewypowiedziane.”

„Mamy wielkie szczęście. Niezwykłe talenty, fantastyczne pomysły, topowa realizacja. To wszystko na tych zdjęciach będzie widać” - mówi o modelce i autorce fotografii Mateusz Madelski, który odpowiada za rozwój marki YES.

W najnowszym Kalendarzu zobaczyć będzie można wyjątkowe wzory biżuterii YES, zaprojektowane przez Magdę Dąbrowską i Katarzynę Bukowską, a także kolekcję Ania Kuczyńska for YES, której prezentacja nastąpi podczas uroczystej premiery Kalendarza YES 2013.

 

Zdjęcia z backstage: Wojciech Pawłowski
Zdjęcia: Magdalena Łuniewska
Modelka: Magdalena Frąckowiak
Stylizacja: Andrzej Sobolewski
Makijaż: Wilson
Fryzury: Michał Bielecki
Produkcja sesji: Makata

Zobacz Kalendarz YES 2013 »