×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

limitowana kolekcja aura

Tylko teraz kolekcja została poszerzona o limitowaną odsłonę z zachwycającym malachitem. Szmaragdowa zieleń uspokaja, regeneruje i przywraca równowagę. Zdobądź jeden z 30 naszyjników i 40 pierścionków już dziś!

Zobacz całą kolekcję
Edycja limitowana Pozostało 0 szt
AURA - pierścionek z malachitem
1 049 PLN
Kup teraz
kolekcja-aura-edycja-limitowana-pierscionki-z-zoltego-zlota-z-malachitem
kolekcja-aura-edycja-limitowana-naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-malachitem
Edycja limitowana Pozostało 0 szt
AURA - naszyjnik z malachitem
1 049 PLN
Kup teraz

wyjątkowa energia kamieni

Minimalistyczna, bezpretensjonalna i ponadczasowa! Gładki szlif kaboszonowy wydobywa zachwycający blask i koloryt kamieni. Delikatna, niemal niewidoczna, złota oprawa sprawia, że całość ma nowoczesny i minimalistyczny charakter.

Projektantka YES

Magda Dąbrowska

Energia kamieni naturalnych fascynuje od dawna. W kolekcji Aura, to właśnie na nich, projektantka Magda Dąbrowska koncentruje główną uwagę.

Niepowtarzalne odcienie i właściwości sprawiają, że każdy z kamieni jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki temu Aura w wyjątkowy sposób pozwala uzewnętrznić swoje prawdziwe ja. Każdy z jej elementów to osobna opowieść o kobiecej sile, indywidualności i odkrywaniu wewnętrznego blasku.

kolekcja-aura-edycja-limitowana-projektantka-Magda-Dabrowska
Zobacz całą kolekcję