×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja AURA

Stworzona dla kobiet, które wierzą w siłę intuicji i są prawdziwymi wolnymi duchami. W szaleńczym tempie życia znajdują chwilę tylko dla siebie. Biżuteria to dla nich emanacja tożsamości i indywidualności.
Kolekcja Nagrodzona Doskonałością Mody 2018 Magazynu Twój Styl w kategorii Biżuteria z Kamieniami Naturalnymi..

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

Energia kamieni naturalnych fascynuje od dawna. W kolekcji Aura, to właśnie na nich, projektantka Magda Dąbrowska koncentruje główną uwagę.

kolekcja-aura-projektantka-Magdalena-Daborowska

Niepowtarzalne odcienie i właściwości sprawiają, że każdy z kamieni jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki temu Aura w wyjątkowy sposób pozwala uzewnętrznić swoje prawdziwe ja.

kolekcja-aura-zolte-zloto-naszyjnik-z-agatem-kolczyki-z-agatem-pierscionek-z-onyksem-pierscionek-z-lapis-lazuli
kolekcja-aura-naszyjniki-z-zoltego-zlota-z-agatem-kamienie-naturalne
kolekcja-aura-komplet-zlote-kolczyki-z-agatem-pierscionek-z-agatem-pierscionek-z-lapis-lazuli-pierscionek-z-onyksem-kamienie-naturalne

Kolekcja Aura to połączenie energii kamieni naturalnych: onyksu, agatu, lapis lazuli z najwyższej jakości subtelną oprawą.
Każdy z jej elementów to osobna opowieść o kobiecej sile, indywidualności i odkrywaniu wewnętrznego blasku!

kolekcja-aura-komplet-zlote-kolczyki-z-agatem-pierscionek-z-agatem-pierscionek-z-lapis-lazuli-pierscionek-z-onyksem-kamienie-naturalne
kolekcja-aura-komplet-zolte-zloto-lapis-lazuli-onyks-pierscionki-kolczyki-kamienie-naturalne
kolekcja-aura-zolte-zloto-pierscionki-z-kamieniami-naturalnymi-agat

Minimalistyczna,
bezpretensjonalna i ponadczasowa!
Gładki szlif kaboszonowy wydobywa zachwycający blask i koloryt kamieni. Delikatna, niemal niewidoczna, złota oprawa sprawia, że całość ma nowoczesny i minimalistyczny charakter.

Od wypadu poza miasto, po wyjątkowe okazje i każdy dzień pomiędzy.
Naszyjniki i pierścionki z kolekcji Aura przyciągają wzrok zarówno noszone pojedynczo, jak i w parach. Stwórz własną historię!

Zobacz całą kolekcję