×

Kolekcja Botanica

Odkryj biżuterię inspirowaną twórczością Henri Rousseau. Jego obrazy pełne bujnej, tropikalnej roślinności i fantazyjnego stylu stały się dla Projektantki YES Magdy Dąbrowskiej artystyczną zachętą do przełożenia ich na nową formę. Roślinność zaklęta w złocie i srebrze przenosi nas do rozgrzanej słońcem onirycznej fantazji na temat dżungli.

Zobacz całą kolekcję

Słodkie sny o egzotycznych krainach

Oglądając obrazy Henri Rousseau, zachwycimy się ich charakterystycznym stylem, prostą kreską, mistrzowskim doborem kolorów, a przede wszystkim nastrojem zbudowanym przez gęstą roślinność, tak doskonale przedstawioną, że prawie czujemy jej słodki, odurzający zapach. Ten nastrój przeniesiony na formę biżuterii daje zaskakujący efekt. Kolekcja Botanica lśni barwą złota i srebra, w których zamknięte jest ciepło równikowego słońca. Zachwyca bogactwem roślinnych motywów.

Botanica movie

Botaniczny zawrót głowy

Odkryj nieposkromiony potencjał tkwiący w naturze. Złote oraz srebrne kolczyki, naszyjniki i pierścionki z kolekcji Botanica inspirują do różnych połączeń. Odpowiednio zestawione, zachwycą klasycznym i eleganckim stylem. Kiedy indziej - ich finezyjna forma wyzwoli nieposkromioną ekspresję, która tkwi we florystycznych motywach.

Projektantka Kolekcji Botanica

Magda Dąbrowska

"Malarstwo Rousseau jest dla mnie szczególną inspiracją i punktem wyjścia do tworzenia. Botanica jest współczesną wersją tej energii, którą znajduję w jego obrazach. Roślinne motywy, pełne namiętnej energii żywiołów zatrzymałam w złocie i srebrze, dzięki czemu biżuteria symbolicznie oddaje ciepło i bogactwo natury. Światło padające na te wzory mieni się tysiącem subtelnych refleksów."