×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja Magnolia

Harmonia kobiecości i naturalności zamknięta w ponadczasowym, florystycznym motywie. Magnolia to pełna światła, symboliczna kolekcja, która wydobywając wewnętrzną siłę, pozwala rozkwitnąć!

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Kasia
Bukowska

Kasia Bukowska kocha przekładać język emocji i natury na biżuterię. Do jej bestsellerowych projektów należą m.in. Livia, Eclipse, Lotus i Skarabeusz. W najnowszej kolekcji, projektantka zainspirowała się nieprzemijającą urodą Magnolii.

kolekcja-magnolia-projektantka-Kasia-Bukowska

"Kolekcja Magnolia wyraża bardzo osobiste i istotne wyznanie: kobiecość jest siłą. Czasem subtelna i bezpretensjonalnie urocza, czasami odważna, dynamiczna, niejednoznaczna. To również zachwyt nad cyklami natury i mocą płynącą z rozkwitania, nabierania doświadczeń i dojrzewania."

kolekcja-magnolia-zolte-zloto-masa-perlowa-naszyjnik-pierscionek-florystyczne-motywy
kolekcja-magnolia-naszyjnik-z-zoltego-zlota-masa-perlowa-kolekcja-pelna-swiatla-i-symboliki
kolekcja-magnolia-kolczyki-z-zoltego-zlota-z-masa-perlowa-florystyczne-motywy

Znaczenie magnolii jest związane z symbolami szlachetności, wytrwałości i miłości do natury. W starożytnych Chinach uważano ją za doskonały symbol kobiecego piękna i łagodności.

kolekcja-magnolia-kolczyki-z-zoltego-zlota-z-masa-perlowa-harmonia-kobiecosci-i-naturalnosci

Delikatne, ażurowe wzory układają się w pełne pąki kwiatów. Od długich naszyjników po minimalistyczne, drobne kolczyki i ogromne, przestrzenne koła, projekt YES uosabia eteryczność.

kolekcja-magnolia-bransoletka-z-zoltego-zlota-z-masa-perlowa-moc-plynaca-z-rozkwitania

Subtelność i lekkość kwiatów magnolii rozświetlonych w blasku słońca została wyrażona przez połączenie chłodnej masy perłowej z ciepłą, otulającą złotą oprawą.

kolekcja-magnolia-naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-masa-perlowa-symbol-kobiecego-piekna
Zobacz całą kolekcję