×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

KOLEKCJA SWEET LOVE

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy wspominasz dawne miłości - Sweet Love to biżuteria dla tych, którzy są otwarci na uczucia, a symbol serca jest dla nich ważnym znakiem, który odzwierciedla ich podejście do życia. Zakochaj się w wyjątkowej kolekcji Sweet Love. Złota i srebrna biżuteria kusi uroczym i ponadczasowym symbolem we współczesnej odsłonie. Wybierz swój wymarzony miłosny amulet i zamień ulotne chwile na wymykającą się ramom czasowym pamiątkę.

Zobacz całą kolekcję

Za głosem serca

Podejmując ważne decyzje, kierujesz się sercem? Miłość to jedno z najważniejszych uczuć, które zmienia rzeczywistość. Raz beztroska niczym różowe serduszka, innym razem delikatna i subtelna. Łącz dowolnie smukłe bransoletki i naszyjniki i noś je kaskadowo lub postaw na pojedynczy akcent w postaci kolczyków. Spraw, by w świecie każdego dnia przybywało miłości.

Sweet Love movie

Słodkie marzenia

Wszyscy potrzebujemy miłości. W kolekcji Sweet Love została uchwycona jej najczystsza, beztroska, romantyczna forma. Słodkie serduszka przypominają, że w każdym z nas drzemie ukryty romantyk, a miłość wyzwala w nas radość i optymizm. Warto otaczać się przedmiotami, które sprawiają, że czujemy się lepiej. Zdecyduj w jakim rytmie bije Twoje serce i pokaż swoją definicję uczuć z Sweet Love.

Projektantka Kolekcji

Magda Dąbrowska

,,W projektowaniu biżuterii emocje są niezwykle ważne. Otwarty umysł i serce pozwalają na tworzenie unikalnych wzorów. Projektując kolekcję Sweet Love, chciałam oddać to, co gra mi w sercu. By w formie kolczyków, bransoletek i naszyjników zamknąć uczucia, które sprawiają, że otaczający świat staje się lepszy."