×

Kusząca, czarująca, romantyczna i zmysłowa!

Kolekcja Vintage Rose to nowe spojrzenie na ikony sztuki jubilerskiej. W subtelny sposób nawiązuje do stylu vintage bogatą, ozdobną oprawą, jednocześnie sięgając po zaskakujące unikatowym blaskiem połączenie morganitów i różowego złota. To biżuteria, w której zakochałaby się współczesna Maria Antonina.

Zobacz całą kolekcję
Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose-Kusząca-i-Romantyczna
Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose-Unikatowy-Blask

KOLEKCJA VINTAGE ROSE

Morganit i diamenty. Różowy, nowy symbol miłości w otoczeniu kamieni zakorzenionych w tradycji. To połączenie pobudza wyobraźnię i otwiera nowy rozdział w historii wyznawania uczuć. Morganit nazywany jest kryształem serca, jego urocza barwa wyzwala romantyczny nastrój. Urzeka brzoskwiniowo-różowymi odcieniami i idealnie oddaje miłosne wibracje. Ten symbol bezwarunkowej miłości to kamień dzisiejszych zakochanych. Biżuteria z morganitem jest nowym wyznaniem miłości.

Vintage Rose movie
Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose-Milość-w-Kolorze-Różowym
Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose-Pierscionek-Naszyjnik-Zawieszka-Kolczyki

Miłość w kolorze różowym

Pierścionki zaręczynowe z różowym kamieniem to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wzorów. Delikatny, zmysłowy kolor w świadomości zakochanych zyskał symboliczne znaczenie. Popularność różowych kamieni w zaręczynowych pierścionkach stale rośnie, także za księżniczki Eugenii. Idąca własną drogą wnuczka królowej Elżbiety II została obdarowana spektakularnym pierścionkiem zaręczynowym, który łączy klasykę godną rodziny królewskiej z nadzwyczajnym, pełnym lekkości stylem.

Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose-Pierscionki
Bizuteria-YES-Kolekcja-Vintage-Rose

Stwórz swoją bajkę

Nie ma dwóch takich samych par, nie ma też jednego sposobu na okazywanie sobie miłości. Kolekcja Vintage Rose swoimi delikatnymi wzorami wyraża to, co niewypowiedziane. Jest emanacją nowego romansu i wolności. Odkryj wzory pełne różowego blasku, zatrać się w koronkowych, doskonałych retro formach i napisz własną bajkę. A potem odważnie ją opowiedz.