×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

BLASK, KTÓRY TRWA

Diamenty w YES lśnią niezwykłym blaskiem oraz zachwycają doskonałymi proporcjami i wykończeniem. Dbając o etyczne pochodzenie kamieni, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Autentyczność wszystkich diamentów poświadczona jest Certyfikatem YES, a kamienie o masie 0,25 karata lub większej - również certyfikatem z jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA - Gemological Institute of America.

Zobacz wszystkie kolekcje
Diamenty-YES-Bizuteria-DIY YES-Bizuteria-Kolekcja-Metropolitan-w-rozowym-zlocie-DIY-Diamenty
Bizuteria-YES-Kolekcja-Magnolia-Kolczyki

CUD NATURY

Ludzie instynktownie pragną poznać najrzadsze okazy piękna i sztuki. Każdy naturalny diament to cud natury, powstający kilka miliardów lat. Zjawiskowe kamienie są starsze, niż życie na Ziemi. Unikatowe, prawdziwe, czyste, niezwykle rzadkie… Są doskonałym symbolem naszych najbardziej intymnych relacji i ważnych życiowych momentów. Stanowią najpiękniejszą obietnicę. Najbardziej trwałego, czystego uczucia, którego blask trwa wiecznie.

Diamenty-YES-Bizuteria-DIY
YES-Bizuteria-Diamenty-Diament-Idealny-YES

PASJA I KUNSZT

Naszą pasją jest projektowanie biżuterii. Kolekcje diamentowe YES łączą w sobie tradycję z innowacją. Najwyższy kunszt rękodzieła z doskonałym szlifem najrzadszych kamieni szlachetnych i współczesnym wzornictwem. Odwaga i wyobraźnia projektantów pozwala tworzyć nam biżuterię, która budzi emocje i staje się obiektem pożądania.

Diamenty-DIY

Wszystkie diamenty YES, bez względu na swoją masę, urzekają niezwykłym blaskiem. Dowodem eksperckiej wiedzy i dążenia do ciągłej innowacji jest własny szlif. Stworzony przy współpracy z największymi mistrzami sztuki szlifierskiej Diament Idealny YES® iskrzy się niezwykłym ogniem. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®. Poświadczony jest także specjalnym certyfikatem GemEx.

PORÓWNANIE ŚWIATŁA DIAMENTU

Bizuteria-YES-Kolekcja-Magnolia-Kolczyki
Diamenty-YES-Bizuteria-DIY YES-Bizuteria-Kolekcja-Metropolitan-w-rozowym-zlocie-DIY-Diamenty

UNIKATOWE MOMENTY

Diamenty to wyjątkowe kamienie z duszą. Od wieków były talizmanami dodającymi siły i odwagi, zdobiły najcenniejsze klejnoty królewskie i biżuterię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, która stanowi najwyższą wartość emocjonalną. Zwieńczenie doskonałego uczucia - zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, rocznice… Tak niepowtarzalne momenty zasługują na szczególną oprawę. Tylko lśniące diamenty, dzięki swojej trwałości i właściwościom oddadzą głębię i zachowają szczególną wartość sentymentalną każdego z tych wydarzeń.

Bizuteria-YES-Diamenty

Kobiety z diamentami łączy głębokie uczucie. Marylin Monroe twierdziła, że są ich najlepszymi przyjaciółmi. Inni wierzą, że mówią więcej niż słowa. My wierzymy, że to doskonały wybór na co dzień. Ponadczasowy i trwały blask diamentu, ich piękno i trwałość przekracza czas, stając się cenną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.