×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Na zawsze razem

Ponadczasowa elegancja i urzekająca prostota. Pierścionki zaręczynowe i obrączki YES zachwycają klasycznym blaskiem i idealnie zaprojektowaną linią. Są stworzone dla siebie zupełnie tak jak Wy.
Odkryj wzory zrodzone z miłości do projektowania.

Idealne połączenie

Pierścionki zaręczynowe YES połączone z obrączkami tworzą niezapomniany duet. Doskonale się uzupełniają i sprawiają, że dzięki temu każde z nich błyszczy jeszcze bardziej. Są idealnym odzwierciedleniem Waszego związku - uczucia, które nigdy nie przemija.

Wasza historia pełna blasku!

Zmysłowe, współczesne, ponadczasowe… Flagowe pierścionki z Diamentem Idealnym YES® doskonale wyrażają niezapomniany moment, kiedy dwoje staje się jednością. Zostały starannie zaprojektowane tak, by każda wspólna chwila nabierała jeszcze większego blasku. Wyjątkowy szlif wydobywa wspaniałą brylancję diamentu, symbolu wiecznej i trwałej miłości.

Zobacz kolekcje z Diamentem Idealnym YES ®

Obrączki Forever

Zainspirowane harmonią najpiękniejszego z uczuć, obrączki Forever niosą w sobie obietnicę doskonałości złota i niegasnącego blasku diamentów. Nasza kolekcja Forever, stworzona przez Magdę Dąbrowską to odpowiedź na każde niezwykłe „kocham Cię”, to uroczy zachwyt drugą osobą, to taniec w świetle księżyca, to wspólna codzienność, poświęcenie, radość i każdy krok postawiony razem.

Zobacz więcej

Obrączki Éternel

Nic nie podkreśla blasku diamentu pierścionka zaręczynowego YES tak, jak specjalnie stworzone w tym celu, obrączki YES. Obrączki Éternel
i Forever są zaprojektowane tak, aby perfekcyjnie łączyły się z pierścionkiem Éternel, Valentine, Metropolitan i Jubile. Odpowiednio wyprofilowany kształt obrączek sprawia, że pierścionek idealnie przylega do krawędzi obrączki.

Zobacz więcej

PS Kocham Cię

Najważniejsza data, cytat, imię lub symbol, który wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa. Do każdego modelu obrączek YES możesz dodać bezpłatnie osobisty grawerunek.

Uczucie, które nie przestaje lśnić

Wierzymy, że miłość jest wieczna. W związku z tym zapewniamy doskonałą opiekę biżuterii przez całe życie. Oferujemy szeroki zakres usług, od prywatnych konsultacji, po bezpłatne odświeżenie, satynowanie i rodowanie obrączek. Podstawą jest dla nas najwyższa jakość rzemiosła i ciągłe dążenie do doskonałości w sztuce jubilerskiej.