×

Zegarki Nixon

Nixon to firma produkująca nie tylko zegarki, ale również lifestyleowe akcesoria odzieżowe dla młodych odbiorców. Zgodnie z zasadą tej marki, mówiącą że małe rzeczy należy tworzyć z wielką perfekcją, na początku Nixon skupił się tylko na kilku produktach.

We make the little things better!

Bardzo często przedmioty, które posiadasz nie wyróżniają Ciebie z tłumu. Dlatego tworząc zegarki poświęcamy im wiele uwagi, bo zależy nam na tym, aby były one na tyle wyjątkowe, abyś nosząc je czuł się lepszy od reszty świata.

Wierzymy, że zasługujesz na wiele szacunku.

Wierzymy w to, że zegarek musi odzwierciedlać Ciebie samego i podkreślać Twój indywidualny styl i charakter. Kiedy decydujesz się na zakup zegarka musi on stanowić część Twojej osobowości. Proces tworzenia zegarka Nixon zaczyna się w wyobraźni projektantów. Tworzą oni niepowtarzalne produkty, które posiadają unikalną formę, zgodną ze światowymi trendami w dizajnie. Spodziewaj się niespodziewanego i delektuj się tym.

Zaprojektowane przez własny team, wykonywane na zamówienie...

Zaprojektowane przez własny team, wykonywane na zamówienie, były sprzedawane w selekcjonowanych butikach modowych i sportowych. Obecnie marka jest znana w wielu krajach, na całym globie. Na gamę produktów Nixon składają się nie tylko Zegarki Męskie Nixon i Zegarki Damskie Nixon ale także wysokiej klasy ubiory, linie wyrobów skórzanych,a także inne - na przykład rozpoznawalne, dizaajnerskie słuchawki.

Zobacz ofertę zegarków Nixon na YES.pl