Kariera oferta
Kariera

Centrala YES

Asystent ds. eCommerce

Twój zakres obowiązków:

  • Pakowanie oraz kompletowanie zamówień internetowych
  • Nadawanie przesyłek oraz ścisła współpraca z firmami kurierskimi
  • Realizowanie drobnych prac fizycznych związanych z zaopatrzeniem magazynu w materiały do pracy
  • Wsparcie zespołu eCommerce w realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania:

  • Gotowość do podjęcia współpracy w systemie pracy od pn do pt w godzinach od 7.30 do 15.30 ( w ustalonym czasie możliwość pracy również w weekendy)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Punktualność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Mile widziani studenci zaoczni
  • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków w świecie eCommerce oraz szansę na rozwój
  • W tym zespole nie można się nudzić!
  • Członkowie Zespołu zadbają również o Twoje wdrożenie i chętnie odpowiedzą na każde pytanie
  • Pracę wśród dóbr luksusowych
  • Miejsce Pracy: Poznań