Kariera oferta
Kariera

Centrala YES

Asystent ds. Technologii eCommerce

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie treściami statycznymi na stronach internetowych;
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi firmy oraz zespołem developerów;
  • Udział w testowaniu dostarczanych funkcjonalności;
  • Obsługa systemów CMS;
  • Bieżące wsparcie Zespołu Technologii eCommerce w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Inicjatywa w działaniu oraz chęć do poszukiwania samodzielnego rozwiązywania trudnych sytuacji;
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Skrupulatność oraz wielozadaniowość;
  • Otwartość na wiedzę z dziedziny nowych technologii z zakresu eCommerce;

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe, preferowany kierunek: informatyka (mile widziani studenci);
  • Znajomość zagadnień związanych z moderowaniem treści stron internetowych;
  • Doświadczenie w pracy z językiem HTML, CSS;
  • Znajomość podstawowych pojęć z zakresu szeroko pojętego eCommerce oraz IT (CMS, API, repozytorium);
  • Umiejętność pracy w zespole według metodyki Agile;

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym teamie, pełnym pozytywnie nakręconych indywidualistów;
  • W tym zespole nie można się nudzić. Każdy dzień, to nowy case do rozwiązania, a wtedy wszystkie ręce na pokład!
  • Członkowie Zespołu zadbają również o Twoje wdrożenie i chętnie odpowiedzą na każde pytanie;
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz uzyskanie cennego doświadczenia zawodowego w dziedzinie szeroko pojętego eCommerce;
  • Benefity: Szkolenia, pakiet sportowy w korzystnej cenie, zniżki pracownicze, prywatna opieka medyczna, paczki okolicznościowe, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.
  • Miejsce Pracy: Poznań