Kariera oferta
Kariera

Centrala YES

Specjalista ds. Analiz

Twoje zadania w YES:

  • realizacja zadań i rozwój w czterech obszarach: koszty, cash flow, marże, przychody,
  • praca na dużym wolumenie danych (także niefinansowych) — analiza, wnioskowanie, sporządzanie prognoz kosztowych i cash flow,
  • prezentowanie i omawianie wyników raportów, zestawień itp. szerszemu gronu odbiorców (często spoza obszaru finansowanego),
  • uczestnictwo w cyklicznych spotkania — umiejętność wystąpień,
  • pozyskiwanie danych z różnych źródeł,
  • budowanie modeli finansowych, narzędzi raportowych i kontrolingowych,
  • wyznaczanie nowych kierunków związanych z obszarem analiz oraz wdrażanie własnych pomysłów.

Kogo szukamy?

  • osoby z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku o zbliżonym zestawie zadań,
  • doświadczenia w analizie dużych wolumenów danych i łączenia danych z wielu źródeł,
  • wysokich kompetencji komunikacyjnych — częsta współpraca z Klientami wewnętrznymi, czyli pracownikami YES,
  • umiejętności prezentowania swoich pomysłów, przy jednoczesnym akceptowaniu różnorodnych opinii,
  • umiejętności pracy samodzielnie, ale i jako część zespołu,
  • sprawnego posługiwania się programem EXCEL,
  • znajomości SQL — mogą być także podstawy lub chęci do rozwoju w tym obszarze.

Co oferujemy?

  • indywidualny budżet szkoleniowy,
  • pracę w trzy osobowym zespole (razem z Tobą),
  • stabilne zatrudnienie (poziom rotacji w YES jest bardzo niski),
  • możliwość rozwoju — zaplanowana ścieżka kariery w YES,
  • kurs językowy,
  • szkolenia i profesjonalne wdrożenie,
  • dużą samodzielność i rzeczywisty wpływ na działania.
  • Miejsce Pracy: Poznań, ul. Świerzawska 1
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Tryb pracy: Hybrydowy