×

Zegarki Oris

Już od ponad 100 lat Oris tworzy Zegarki Męskie Oris i Zegarki Damskie Oris w Szwajcarii. Oris produkuje zegarki wyłącznie mechaniczne i są one oznaczone przez ich charakterystyczny dizajn, a czerwony rotor to symbol marki Oris.

Real watches for real people

Zegarek Oris jest przeciwieństwem powszechnie masowo produkowanych zegarków i uosabia rzeczywistą wartość zegarmistrzowskiej pracy, połączenia precyzyjnych high-mech oraz wzornictwa, który nie poddaje się trendom mody oraz sprawia, że Wasz zegarek to doskonały obraz nowoczesnej technologii i wieloletniej tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa.

Fascynacja najnowszymi technologiami, płynie ze świata Formuły 1, nurkowania i lotnictwa czy kultury. To jest wyraźny podział kolekcji zegarków ORIS, każdy z łatwością wybierze interesujący dla niego świat bez problemu.

Kultura

Odkąd Oris zasponsorował w 1996 r.Oris London Jazz Festival, marka zbudowała w świecie kultury silną emocjonalną więź z muzyką. Od tego czasu powstawała długa linia zegarków poświęcona mistrzom muzyki, w tym znanym legendom: Charlie Parker, Louis Armstrong, Miles Davis, Oscar Peterson, Franka Sinatry i Boba Dylana. Oprócz muzyki nawiązaliśmy współpracę z artystą Liu Bolin, który w przy współpracy z Oris dodał kolejne element do działu kultury.

Diving

Nurek rekordzista - freediver, Carlos Coste, nadal inspiruje naszą markę i jest ambasadorem Oris w świcie Diving. Oris wspiera również projekty z zakresu ochrony środowiska, tworzą limitacje poświęcone: Wielkiej Rafie Koralowej i Malediwom. Limitowane edycje zostały wprowadzone w celu podniesienia świadomości i darowizn na rzecz ratowania zagrożonych życia morskiego. Podstawowe kolekcje o Aquis i ProDiver.

Motor Sport

Oris również może pochwalić się wieloletnim udanym partnerstwem z zespołem Formuły 1 AT& T Williams. Ten związek ze znanym brytyjskim zespołem znacznie wzmocnił profil Oris. Modele Artix GT, TT1 są podstawowymi zegarkami podkreślającymi kategorie sportów motorowych. Związek marki Oris ze światem sportów motorowych narodził się po zaprezentowaniu zegarka Chronoris, pierwszego chronografu firmy Oris. Dzięki sportowej elegancji i funkcji stopera stał się on jednym z najlepiej sprzedających się modeli zegarków Oris.

Aviation

W świecie Aviation, Oris zaprezentował długą linię zegarków dla fanów lotnictwa. Oris Bg Crown X1 Calculator z jednoznacznym dizajnem. Projekt instrumentalny, zawiera wszystkie niezbędne i istotne dane dla każdego pilota przyrządy pomiarowe - nawet przy zastosowaniu dzisiejszych systemów komputerowych w statkach powietrznych.

Zobacz ofertę zegarków Oris na YES.pl