×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Gala PRCH Retail Awards 2012

18. października w warszawskiej Fabryce Trzciny, Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) zorganizowała galę PRCH Retail Awards 2012, której punktem kulminacyjnym była aukcja charytatywna. W tym roku przedstawiciele branży centrów handlowych mogli wziąć udział w licytacji fotografii autorstwa: Lidii Popiel, Justyny Steczkowskiej, Małgorzaty Niemen, Mateusza Motyczyńskiego, Przemka Dzienisa oraz Marcina Tyszki.

Niewątpliwą atrakcją wieczoru był pokaz kolekcji Gino Rossi i YES Biżuteria oraz marki INGLOT w stylizacji Andrzeja Sobolewskiego. Wieczór uświetnili swoją obecnością Ambasadorzy Fundacji Dr Clown: Justyna Steczkowska, Małgorzata Niemen, Maria Niklińska, Mateusz Motyczyński, Michał Piróg oraz Marcin Tyszka.

Podczas Gali zaprezentowana została nowa kolekcja Gino Rossi na sezon jesień-zima 2012/2013, to elegancja w nowoczesnej odsłonie. Kolekcja inspirowana wpływem trendów BRITISH i WILD. Nowe kształty, formy obcasów, koturny, ubrane w kolory z jesiennych wybiegów. Połączenia koloru i faktury, wysokiej jakości skór z tkaninami, cięcia i perforacje w cholewkach półbutów i botków typu „oxford”. Nie zabraknie także eleganckich, wygodnych czółenek oraz platform na wysokim słupkowym obcasie. Kolorystyczną bazą kolekcji jest czerń, często w połączeniu z naturalnymi kolorami brązów i beży, która została wzbogacona o dominujące w tym sezonie mocne bordo oraz granat. Zwracają uwagę detale nadające prostym fasonom styl marki Gino Rossi. Jak zwykle uzupełnieniem dla kolekcji są dodatki: paski, portfele, a przede wszystkim bardzo rozbudowana kolekcja toreb i torebek, które połączone stylistycznie z butami stanowią mocny element kolekcji. Wiodącą cechą w tym krajobrazie wciąż pozostaje elegancja, prostota oraz autentyczność.

Od kilkunastu już lat działa Galeria YES prezentującą najciekawszych polskich artystów i projektantów tworzących biżuterię i najciekawszy polski design. Także dlatego YES cieszy się sławą marki, która stawia na wzornictwo, poszukuje rzeczy nietuzinkowych, oryginalnych. YES to także związek biżuterii ze światem designu i mody. YES obecny jest na najważniejszych wydarzeniach promujących młodych twórców i projektantów oraz polski design, takich jak Art & Fashion Festival, na którym biżuterię YES można było zobaczyć podczas najważniejszych pokazów, czy arena DESIGN.

*źródło zdjęć: Polska Rada Centrów Handlowych