×

Zegarki Victorinox Swiss Army

Marka Victorinox, mogąca pochwalić się przeszło 130-letnią tradycją, to światowy lider w dziedzinie produkcji kultowych wielofunkcyjnych scyzoryków… i nie tylko.

Uniwersalny symbol funkcjonalności.

Każda linia zegarków posiada własną tożsamość i niepowtarzalny styl. Cechy wspólne dla wszystkich modeli to trwałość, precyzja wykonania, wysokie wartości użytkowe oraz wyjątkowy dizajn łączący klasykę z nowoczesnością.

Jakość wykonania i dbałość o szczegóły, takie jak giloszowanie tarcz, aplikowane oznaczenia godzin polerowane diamentowo są doskonale widoczne dzięki zastosowaniu do trzech warstw powłoki antyrefleksyjnej.

Szwajcarska jakość i funkcjonalność.

Na bazie wieloletnich doświadczeń, które pozwoliły marce osiągnąć wysoką pozycję w branży, opracowane zostały nowe kategorie produktowe, a w tym wysokiej klasy zegarki wyposażone w najlepsze szwajcarskie mechanizmy (ETA, RONDA).

Połączenie tradycyjnych wartości, na których Victorinox zbudował swoją renomę, z najwyższymi standardami szwajcarskiego zegarmistrzostwa zaowocowało dynamicznym rozwojem nowych produktów.