×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

#zostańwdomu

Zamawiaj bezpiecznie z YES.pl

Bezpieczeństwo wasze i naszego zespołu
jest naszym najwyższym priorytetem

Ze względu na obecną sytuację, mając w trosce ochronę zdrowia nas wszystkich
i rekomendacje ekspertów, wprowadziliśmy szereg działań:

Salony YES

Podjęliśmy decyzję o zamknięciu Salonów YES do odwołania.

Bezpieczne miejsce pracy

Zadbaliśmy o komfort pracy osób obsługujących zamówienia online. Zachowujemy niezbędne środki bezpieczeństwa oraz zapewniliśmy im płyny dezynfekujące. Dbamy o stałe dezynfekowanie przestrzeni, stosujemy się do wytycznych WHO w związku z zabezpieczeniem miejsca pracy.

Zakupy na YES.pl

Działamy online - zamówienia internetowe realizujemy bez przeszkód przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wydłużyliśmy możliwość zwrotu aż do 100 dni i gwarantujemy darmową dostawę. Dodaliśmy dla Was wygodne metody płatności, w tym możliwość zakupów na raty czy PayPo, które pozwala na odroczenie płatności do 30 dni.

Zdrowie najwyższym priorytetem

Dbamy o zdrowie naszych współpracowników - większość z nas pracuje zdalnie. Chronimy również tych najbardziej narażonych. Podjęliśmy decyzję o wysłaniu do domów wszystkich powyżej 60 roku życia oraz osób młodych cierpiących na choroby mogące obniżać odporność.

Bezpieczne dostawy do domu

Nasi kurierzy również dbają o bezpieczeństwo swoje i Wasze - ograniczają do minimum wszelkie kontakty osobiste podczas doręczania paczek oraz są przeszkoleni z zasad higieny i wyposażeni w środki dezynfekujące. Zachęcamy do ograniczenia kontaktu przez dokonanie płatności internetowej oraz umówienie się na odłożenie paczki przez kurierów pod drzwiami.

Less waste

Nie zapominamy o planecie. Wszystkie paczki wypełnione są materiałami biodegradowalnymi.

Pozostajemy w stałym kontakcie zarówno z Wami oraz całym zespołem.
Uważnie słuchamy Waszych sugestii i odpowiadamy na wszelkie pytania. Możecie skontaktować się z nami tutaj lub za pośrednictwem infolinii: pod nr 800 611 130 lub 61 861 12 90.
Jesteśmy w tym razem.

Wasz zespół YES