×

Biżuteria na wieczór panieński

Wieczór panieński to idealna okazja do wspólnego świętowania z najbliższymi kobietami. Podaruj biżuterię, która będzie pięknym wspomnieniem tego wydarzenia i symbolem Waszej przyjaźni. Zobacz upominki na wieczór panieński.
Biżuteria na wieczór panieński
Zanim staniesz na ślubnym kobiercu, czeka Cię wspaniały wieczór z najbliższymi kobietami. Wieczór panieński tradycyjnie odbywa się tydzień lub dwa przed ślubem. Jego organizacją zajmuje się druhna, zapraszając przyjaciółki i kobiety z rodziny Panny Młodej. Prawa ręka przyszłej żony często odpowiedzialna jest za wybór miejsca, listę gości, zapewnienie atrakcji i dobrej zabawy dla wszystkich. Najlepiej znając swoją przyjaciółkę, może idealnie dopasować okoliczności i rozrywkę pod jej gust.

Podczas tego dnia uczestniczki chętnie podkreślają swoją przynależność do grupy strojem, szarfami lub dodatkiem. Jednym z takich elementów, który może być też upominkiem na wieczór panieński, jest biżuteria. Wspólna ozdoba stanie się nośnikiem wspomnień. Wyborem odpowiedniego modelu zajmuje się druhna albo sama przyszła Panna Młoda. Impreza organizowana jest dla niej, ale z pewnością będzie chciała odwdzięczyć się nie tylko głównej druhnie, ale i pozostałym bliskim sobie kobietom.
kolekcja Poem

Jaki prezent na wieczór panieński wybrać?

Warto wziąć pod uwagę styl swój i każdej z zaproszonych gościń. Postawmy na naszyjnik, bransoletkę lub kolczyki. Pierścionek może być problematyczny ze względu na konieczność dopasowania rozmiaru.

Kolekcja Simple da Ci największy wybór prostych wzorów. Możesz wybrać złote lub srebrne modele w różnym przedziale cenowym. Klasyczne motywy w delikatnym wydaniu dopasowane będą do każdej gościni i chętnie wybierane jako codzienny dodatek. W tym przypadku siła tkwi w prostocie.

Kolekcja La Prima to wybór z wyższej półki. To nadal klasyczna propozycja, jednak wzory są bardziej odważne. W skrócie - złoto i przewaga kół oraz obłych kształtów. Wśród tych modeli zachęcamy do przyjrzenia się szczególnie kolczykom, a dla gościń bez przebitych uszu mamy złotą nausznicę.

W hołdzie sile i odwadze Waszej kobiecej grupy - perły w nowoczesnej formie, czyli kolekcja Pearls. Postaw na jeden z delikatnych modeli kolczyków lub bransoletek.

kolekcja Poem
Jeśli szukasz konkretnego pomysłu - mamy 8 produktów, które szczególnie polecamy jako prezent na wieczór panieński. To klasyczne wzory, które odpowiednie będą dla każdej uczestniczki tego wieczoru i uzupełnią szkatułkę o klasyczny model biżuterii.

Jeśli podczas wyboru stawiasz na kolczyki, rozważ złote kuleczki lub koła. W tym wypadku stawiamy na minimalistyczne wybory, delikatne ozdoby, które uzupełnią codzienną stylizację ucha.

Wśród bransoletek na tę okazję króluje subtelna pozłacana z kolekcji Pavonii. Ta ozdoba nawiązuje do skrzydeł pawia, a tym samym symbolizuje odrodzenie i nadzieję. Warto spojrzeć też na złotą bransoletkę Flora z delikatnym listkiem. To minimalistyczny dodatek, który podkreśla siłę kobiecości.

Bransoletka Pavoni

Najszerszy wybór biżuterii na wieczór panieński znajdziemy wśród naszyjników. Możemy wybierać w modelach pozakolekcyjnych lub subtelnych wzorach z topowych kolekcji. W tym wypadku również stawiamy na klasyczne motywy. Pierwszą propozycją będzie małe kółeczko w złocie. To absolutnie najchętniej wybierany prosty wzór. Nie odbiegająca od prostoty niezapominajka w formie naszyjnika, to równie dobry, symboliczny prezent dla przyjaciółek. Skoro to święto celebruje ostatni moment przed tak ważnym dniem, przepełnionym miłością - serca i listki z kolekcji Poem wydają się idealną odpowiedzią na pytanie - co kupić na wieczór panieński. Ostatnią propozycją złotego naszyjnika będzie ten z kolekcji Queen B. To prosty przekaz - bądź sobą, królową swojego świata.

Jeśli jako druhna lub panna młoda nie jesteś pewna swojego wyboru, odwiedź nas stacjonarnie w jednym z Salonów YES. Doradcy klienta korzystając ze swojego doświadczenia, pomogą Ci wybrać idealny prezent na wieczór panieński.