×

Dostawa i zwroty

Dostawa

Kupując na YES.pl możesz skorzystać z bezpłatnej dostawy dla zamówień od 300 zł na terenie Polski za pośrednictwem kuriera GLS lub urządzeń InPost Paczkomat ® 24/7.
Dla zamówień o wartości poniżej 300 PLN koszt dostawy wynosi 14,90 PLN zarówno dla kuriera GLS jak i urządzeń InPost Paczkomat ® 24/7 i jest doliczany do zamówienia.
Dostawa kurierska oraz do urządzeń InPost Paczkomat ® 24/7 realizowana jest w dni robocze.
Na terenie całej Unii Europejskiej możesz skorzystać z dostawy za pośrednictwem kuriera GLS za 45 zł (koszt dostawy jest doliczany do zamówienia).
Przy każdym naszym produkcie podany jest czas wysyłki. Pamiętaj, aby doliczyć do niego czas dostawy paczki (Kurier GLS, Inpost, dostawa do Salonu).
Dostawa z odbiorem w Salonie w dniach od 07.12.2023 do 12.01.2024 jest niedostępna.

Zwroty

Chcesz dokonać zwrotu biżuterii? Możesz to zrobić w ciągu 100 dni od odebrania zamówienia.
Zwrotu nie można dokonać, jeśli zamówienie zostało odebrane w Salonie YES lub dotyczy spersonalizowanej biżuterii (w tym grawerowanej) oraz wykonanej na specjalne zamówienie.
Zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania.

Zwrot możesz zrobić na dwa sposoby:
1. Bezpłatny zwrot za pomocą elektronicznego formularza zwrotu.
Skorzystaj z elektronicznego formularza zwrotu dostępnego pod adresem: https://yes.pl/formularz-zwrotu. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu i wybierz wygodny dla Ciebie sposób zwrotu zamówienia. Możesz skorzystać z usługi kurierskiej GLS lub zwrócić zamówienie w najbliższym InPost Paczkomat ® 24/7.

2. Bezpłatny zwrot w Salonie YES
Zabierz zwracaną biżuterię, paragon/ e-paragon (nie musisz go drukować!), metki oraz certyfikaty (jeśli były dołączone) i odwiedź Salon YES (TU znajdziesz najbliższy). Przekaż je Doradcy Klienta w Salonie YES, a w zamian otrzymasz formularz z potwierdzeniem zwrotu. Znajdziesz tam również dane Zespołu Obsługi Klienta YES.pl, z którym możesz się skontaktować w celu sprawdzenia aktualnego etapu realizacji zwrotu.

W ciągu maksymalnie 14 dni od dostarczenia zwrotu do siedziby Sklepu Internetowego YES.pl, otrzymasz zwrot środków na konto, z którego została dokonana płatność za zamówienie lub na numer konta wskazany w formularzu zwrotu.

Formularz zwrotu