×
O NAS
Tworzymy lepszy świat dla kobiet
Od ponad 40 lat nie tylko tworzymy oryginalną biżuterię dla kobiet, ale również dbamy o to, aby świat był dla nich lepszym, równiejszym i wolnym od stereotypów miejscem.
Cenne symbole
Razem z biżuterią przekazujemy też wartości. Pierścionek, naszyjnik czy bransoletka może być symbolem siły, odwagi, niezależności i miłości. Dzięki sile kobiecego wsparcia, kolejne pokolenia mogą zmieniać świat.
Historie rodzinne
Biżuteria YES to firma o silnych, rodzinnych fundamentach. Powstała w 1981 roku z inicjatywy trzech osób: małżeństwa Magdaleny i Michała Kwiatkiewiczów oraz brata Magdy - Krzysztofa Madelskiego. Założyciele od początku mieli bardzo silną wizję firmy opartej na wartościach, którą dzisiaj kontynuuje ich syn - prezes YES Tomasz Kwiatkiewicz.
Kto pierwszy ten
Unikalna technologia, pierwszy w Polsce sklep internetowy z biżuterią, pierwsze profile w mediach społecznościowych, pierwszy i jedyny Diament idealny YES, pierwsza w Polsce kampania reklamowa brylantów, pierwsze salony na czeskim rynku - YES od początku była firmą innowacyjną i pod wieloma względami wyznaczała trendy.
Nieustanny rozwój
YES Biżuteria dynamicznie rozwija swoją obecność na arenie międzynarodowej , rozszerzając działalność poza granice Polski. Obecnie posiadamy łącznie ponad 200 Salonów w Polsce, Czechach i Słowacji, a nasze plany obejmują regularne otwarcia nowych lokalizacji. Otworzyliśmy również zagraniczny sklep internetowy YESjewellery.com, aby docierać do klientów wszystkich rynków europejskich i wspierać oraz inspirować kobiety na całym świecie.
Fundacja YES 'Jestem kobietą'
Poruszamy ważne dla kobiet tematy, sprzeciwiamy się niesprawiedliwościom i nierównościom dotyczących kobiet i aktywnie działamy na ich rzecz. Każdy, kto ma projekt przyczyniający się do wniesienia pozytywnej zmiany w sytuacji kobiet w Polsce, będzie mógł się zgłosić do Fundacji YES z wnioskiem o jego sfinansowanie. Same projekty będą dotykać różnych dziedzin - edukacji, sportu, podróży, sztuki, czy działań społecznych.
Biżuteria projektowana
YES to dziesiątki autorskich kolekcji biżuterii, m.in. Pavoni, Queen B, Cassiopeia, La Prima, Zodiak czy Eclipse. Projekty nawiązują do najważniejszych tematów społecznych oraz namawiają do swobodnego wyrażania kobiecości. Ich autorkami są dwie projektantki na stałe związane z firmą - Katarzyna Bukowska oraz Magdalena Dąbrowska, które wierzą, że biżuteria może nie tylko dodawać blasku, ale również siły. Może być ozdobą, ale także mocnym statementem.
Relacje, otwartość i zaangażowanie
To wartości, które są bliskie wszystkim pracownikom YES - zarówno tym w centrali, jak i właścicielom salonów w całej Polsce. Relacje pozwalają budować wartościową współpracę, otwartość to sposób myślenia wolny od uprzedzeń i ograniczeń, a zaangażowanie to naturalny sposób pracy.
YES dla kobiecej siły
W swoich kampaniach marka głośno sprzeciwia się nierównościom i stereotypom, które wciąż dotyczą kobiet. Poprzez swoje działania chce budować lepszy i bardziej sprawiedliwy świat, w którym z dumą można powiedzieć: Jestem kobietą. Marka wspiera fundacje walczące o prawa kobiet oraz angażuje się w akcje społeczne zwracające uwagę na ważne sprawy, które kobiet dotyczą.
Galeria YES
Galerii Sztuki Złotniczej YES powstała w 1998 roku z inicjatywy Magdaleny Kwiatkiewicz. Priorytetem tego miejsca jest promocja polskiej sztuki złotniczej, której największym potencjałem są wybitni artyści, projektanci i twórcy biżuterii autorskiej. W ramach organizowanych tu wystaw prezentowane są wybitne dzieła sztuki, jest również możliwość zakupu tej niecodziennej biżuterii.

Współzałożycielka firmy YES to również mecenaska sztuki i kolekcjonerka, w zbiorach której znajduje się ponad 1 600 obiektów - zarówno unikatowych dzieł polskich artystów złotników, jak i biżuterii etnicznej przywożonej z najdalszych zakątków świata.