×

Zostań Partnerem YES

Zapraszamy do współpracy jubilerów prowadzących własne sklepy oraz tych przedsiębiorców, którzy są zainteresowani założeniem salonu. Do YES Biżuteria S.A. należy hurtownia biżuterii Verona. W ramach marki Verona oferuje ona sklepom jubilerskim wzory ze złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, perłami oraz ze srebra, także z kamieniami naturalnymi.

Franczyza

Salony YES. Silna pozycja, duży potencjał.

YES Biżuteria powstała w 1981. Jej szczególnie dynamiczny rozwój miał miejsce po roku 1989. Po zdobyciu wielu doświadczeń w prowadzeniu własnych salonów, przystąpiliśmy do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. W połowie 2001 roku siedem salonów zostało przekształconych w jednostki franczyzowe.

Aktualnie, w ramach sieci działa na zasadzie franczyzy przeszło 160 Salonów YES, które powadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii. Zaopatrują się one w YES. Naszymi dostawcami są renomowani zagraniczni producenci biżuterii: z diamentami, złotej i srebrnej. Ponadto, Salony YES oferują charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wzory biżuterii.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, Salony YES charakteryzują się zarówno oryginalną estetyką wnętrz, jak i ich wysoką funkcjonalnością.

YES dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu salonów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów YES, a także eksperci zewnętrzni.

Zapraszamy również do kontaktu:

Paweł Korobacz, Dyrektor Działu Ekspansji i Organizacji,
tel.: 61 861 11 99 61 861 11 99 , 502 668 022 502 668 022
fax: 61 8611 110, e-mail:pawel.korobacz@yes.pl


Współpraca B2B

Szukasz idealnego rozwiązania dla uhonorowania swoich pracowników, kontrahentów? Zależy Ci na oryginalnym i wyjątkowym produkcie wspierającym sprzedaż? Chcesz zrealizować swój własny pomysł, lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa...jesteśmy dla Ciebie.

YES jako kultowa polska marka oferuje ponadczasową biżuterię, stanowiącą esencję dobrego stylu. Gwarantujemy niezwykłe wzornictwo, indywidualne podejście, nieszablonowe rozwiązania, profesjonalną obsługę.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami:

e-mail: b2b@yes.pl

lub bezpośrednio

Marta Hewusz, Menedżer Działu Sprzedaży B2B
tel.: 501 483 432
e-mail: marta.hewusz@yes.pl

Marika Stolpe, Starszy Specjalista Sprzedaży B2B
tel.: 501 899 437
e-mail: marika.stolpe@yes.pl

Realizujemy również zamówienia hurtowe na e-Vouchery, e-Karty oraz fizyczne Karty Podarunkowe YES, które zrealizujesz w każdym Salonie YES oraz na YES.pl.

Regulamin e-Voucherów
Regulamin e-Kart Podarunkowych
Regulamin Kart Podarunkowych