×

Zostań Partnerem YES

Zapraszamy do współpracy jubilerów prowadzących własne sklepy oraz tych przedsiębiorców, którzy są zainteresowani założeniem salonu. Do YES Biżuteria S.A. należy hurtownia biżuterii Verona. W ramach marki Verona oferuje ona sklepom jubilerskim wzory ze złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, perłami oraz ze srebra, także z kamieniami naturalnymi.

Franczyza

Salony YES. Silna pozycja, duży potencjał.

YES Biżuteria powstała w 1981. Jej szczególnie dynamiczny rozwój miał miejsce po roku 1989. Po zdobyciu wielu doświadczeń w prowadzeniu własnych salonów, przystąpiliśmy do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. W połowie 2001 roku siedem salonów zostało przekształconych w jednostki franczyzowe.

Aktualnie, w ramach sieci działa na zasadzie franczyzy przeszło 160 Salonów YES, które powadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii. Zaopatrują się one w YES. Naszymi dostawcami są renomowani zagraniczni producenci biżuterii: z diamentami, złotej i srebrnej. Ponadto, Salony YES oferują charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wzory biżuterii.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, Salony YES charakteryzują się zarówno oryginalną estetyką wnętrz, jak i ich wysoką funkcjonalnością.

YES dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu salonów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów YES, a także eksperci zewnętrzni.

Zapraszamy również do kontaktu:

Paweł Korobacz, Dyrektor Działu Ekspansji i Organizacji,
tel.: 61 861 11 99 61 861 11 99 , 502 668 022 502 668 022
fax: 61 8611 110, e-mail:pawel.korobacz@yes.pl

Współpraca B2B

Realizujemy zindywidualizowane zlecenia Klientów instytucjonalnych w zakresie projektowania i produkcji jubilerskich artykułów reklamowych. Umożliwiamy zakup eVoucherów i Bonów Upominkowych dla pracowników firm. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm i instytucji.

Jubilerskie artykuły reklamowe - reklama z najlepszego kruszcu:

  • YES Biżuteria S.A. od 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów i jest jednym z liderów na polskim rynku jubilerskim
  • pod znakiem Salonów YES działa przeszło 160 salonów oferujących markową biżuterię
  • prowadzimy hurtową sprzedaż wyrobów jubilerskich

Oferujemy jubilerskie artykuły reklamowe:

  • breloki
  • identyfikatory
  • wizytowniki
  • znaki firmowe: piny, emblematy
  • zakładki do dokumentów i książek
  • biżuterię ze złota i srebra, a także z metali nieszlachetnych, idealną na upominki dla Państwa Klientów, partnerów i pracowników

Marta Hewusz, Menedżer Działu Sprzedaży B2B
tel.: 61 861 12 43 61 861 12 43 , 501 483 432 501 483 432
fax: 61 861 11 10, e-mail: marta.hewusz@yes.pl