×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Projektanci

Nasi Projektanci przy tworzeniu dzielą się swoją artystyczną wizją i pasją. Liczy się dla nich każdy detal, projektują z myślą o współczesnej kobiecie. Niezależnie od tego, co ich inspiruje: współczesny design czy klasyka, zawsze poszukują tego, co jest prawdziwą esencją biżuterii. Tworzą wzory oryginalne, odważne, ambitne. Biżuterię, która idealnie wyraża Twoją indywidualność.

 • Katarzyna Bukowska

  Lubi tworzyć biżuterię dla nowoczesnej i eleganckiej kobiety, dzięki której może ona wyrażać swoją osobowość. Ukończyła wydział Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

  Po studiach od razu zaczęła z nami współpracę. Autorka wielu wzorów biżuterii z linii Studio Y oraz kolekcji takich jak Skarabeusz, Blow Diamonds, Molly czy Space.

 • Magda Dąbrowska

  Fascynuje ją proces projektowania: Jak na ścisły, matematyczny język przełożyć to, co łatwiej poczuć niż zmierzyć... Absolwentka wydziału Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

  Wśród jej kolekcji znajdziemy m.in. Compass, Valentine, Kiddy, Paisley.

 • Maciej Dudek

  Kiedy rodzi się nowy pomysł, nie rozrysowuje go na papierze czy ekranie komputera. Ponieważ zna dobrze sekrety sztuki jubilerskiej – jego projekty mogą powstawać od razu w kruszcu.

  Jest z nami związany od ponad 20 lat; zaczynał od stanowiska modelarza - wykonywał pierwsze wzory. To dzięki niemu posiadamy w naszej kolekcji biżuterię z linii Studio Y.

Przyjaciele YES

Wspieramy artystów, których pasja pozwala na tworzenie rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych - Przyjaciele YES są na to żywym dowodem.

 • Krystof Strozyna

  W 2007, kończąc Central Saint Martins College of Art and Design, zdobył prestiżową nagrodę Harrods Design Award. Co sezon, począwszy od 2008 roku, prezentuje swoje kolekcje podczas Londyńskiego Tygodnia Mody.

  Wszechstronnie utalentowany i utytułowany projektant – zaprojektował unikatową kolekcję biżuterii Krystof Strozyna for YES. Składają się na nią srebrne bangle i naszyjniki ze SWAROVSKI ELEMENTS i klasycznymi perłami.

 • Ania Kuczyńska

  Absolwentka Accademia Koefia w Rzymie i Esmod w Paryżu. Prestiżowe portale style.com i vogue.uk nazwały ją nadzieją wschodu. Laureatka m. in. Elle Style Awards i Doskonałości Twojego Stylu. Od 10 lat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych projektantek mody.

  Teraz postanowiła stworzyć wyjątkową biżuterię - Ania Kuczyńska for YES. Kolekcja składa się z trzech bransolet i trzech par kolczyków w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.