×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Galeria YES Mariusz Pajączkowski

 • Historia
 • Szczegóły
 • Opinie
 • Dostawa i zwroty
 • Raty
 • Kontakt

Model AWPJ028

Galeria YES Mariusz Pajączkowski

569 PLN

Została tylko jedna sztuka!

Termin realizacji: 10 dni roboczych

Bezpłatna wysyłka kurierem i bezpłatny zwrot
Szczegóły
Biżuteria autorska

Biżuteria Mariusza Pajączkowskiego to przede wszystkim krzemień pasiasty, oszlifowany w charakterystyczny stożkowaty sposób i oprawiony w srebro. Wieloletni członek Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Inicjator licznych działań wystawienniczych, promotor polskiej sztuki złotniczej, który za swoje dokonania w 2014 roku otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii Popularyzatora 25-lecia w pebiscycie „25 na 25. Biżuteria Czasu Wolności”

Broszko-zawieszka wykonana ze srebra próby 0,925 i krzemienia pasiastego.

Wymiary: 60x60 mm

Projektant: Mariusz Pajączkowski
Poznaj opinie innych
Średnia ocen 5
5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Podziel się swoją opinią. Dowiedz się więcej.


Zapoznaj się z poprzednimi opiniami i opublikuj swoją autorską recenzję już teraz!

Pomocne
Data dodania
 • Mam tę broszo-zawieszkę długo . Do dziś , czy to w pracy, czy wśród znajomych jestem " zaczepiana", skąd mam takie cuudo

  Krystyna, 28 października 2018

  Czy ta opinia była pomocna? Tak 1

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Doradca Klienta YES.pl
Tel.: 800 611 130, 61 861 12 90 800 611 130, 61 861 12 90
e-mail: kontakt@yes.pl

Do kompletu

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon

×

Produkt wyprzedany

Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

×