×
kolekcja art deco

Przekazuj kobiecą energię

Geometryczne złote formy otaczają hipnotyzujące tygrysie oko i masę perłową, tworząc biżuterię naładowaną dobrą energią. Zainspiruj się płynącą z niej mocą i poczuj pewność siebie, tworząc lepszą rzeczywistość dla innych kobiet – tak jak kiedyś pierwsze feministki walczące o swoje (i Twoje!) prawa.

Twórz taką przyszłość dla kobiet, w której sama chciałabyś żyć.

Zobacz całą kolekcję

Geometryczna dynamika

Nowoczesna kolekcja czerpiąca inspirację z klasycznej epoki art deco z początków XX wieku interpretuje charakterystyczne dla nurtu elementy. Geometria w postaci rombów, trapezów i trójkątów hipnotyzuje przynosząc spokój. Tygrysie oko i masa perłowa dodają dynamiczności, dobrej energii i inspirują do działania.

Zobacz spot

Kobiety dla kobiet

Epoka art deco to także silne, wyemancypowane kobiety, wyzwolone artystki. To również dzięki nim współczesny świat tworzy nam przestrzeń do uwalniania się od społecznych stereotypów i ról, które są narzucane kobietom. Dzięki ich autentyczności i buntowi możemy budować przyszłość dla współczesnych dziewczynek.

Hipnotyzująco odważna

Kolekcja Art Deco, zaprojektowana przez Magdę Dąbrowską, łączy szlachetne kruszce, stawiając na wyraziste i odważne zestawienia. Wyróżniające się wzornictwo, klasyczna elegancja z idealną porcją finezji i awangardy sprawia, że to biżuteria dla pewnych siebie kobiet, które śmiało patrzą w przyszłość.