×
KOLEKCJA BLOSSOM

Zawsze gotowa, by zacząć na nowo

Kolekcja Blossom to wyraziste, kwiatowe modele biżuterii wykonanej ze srebra, ozdobionej słodkowodnymi perłami. To klasyczny motyw we współczesnej interpretacji - biżuteria idealna dla kobiet, które chcą podkreślić swoją naturalną moc i energię.

Bądź dla siebie dobra i cierpliwa.
Nie bój się zaczynać od nowa.

Zobacz całą kolekcję

Perliste kwiaty

Kolekcja Blossom została stworzona z troską o każdy najmniejszy detal. Wyraziste srebrne modele nie przytłaczają dzięki ażurowym wycięciom, które dodają lekkości i finezji. Piękno kwiatowych form dodatkowo zostało podkreślone przez połyskujące, słodkowodne perły.

Zobacz spot

Siła akceptowania siebie

Rozkwitaj jak wiosenne kwiaty, które śmiało przebijają się w stronę promieni słońca. Kiedy akceptujemy siebie w pełni, nabieramy oddechu, który daje siłę i energię, by ponownie rozkwitnąć – po każdym zwątpieniu, na nowo.

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.