×
Kolekcja Color Power

Magnetyczna energia kolorów

Zieleń tropikalnych lasów, błękit rajskiego oceanu i magnetyczny róż egzotycznych kwiatów to kwintesencja kolekcji Color Power. Naturalne kamienie zostały oprawione w organicznie wyglądające srebro oksydowane, ręcznie zacierane i złocone. To magiczne połączenie kolorów doda Ci energii i odwagi.

Odważnie postaw na kolor
- naładuj się energią
i entuzjazmem!

Zobacz całą kolekcję

Girl Power! Color Power!

Nawet w środku miasta poczujesz magnetyczną energię płynącą z mocnych kolorów, inspirowanych dziką naturą. Łagodność i jednoczesna wyrazistość botanicznego świata od zawsze zachwycają i hipnotycznie fascynują. Zamanifestuj swoją moc, odwagę i entuzjazm i przekazuj dobrą energię innym.

Feeria egzotycznych barw

Inspiracją kolekcji Color Power są kolory dzikiej przyrody. Dlatego wyraziste barwy to motyw przewodni tej energetycznej biżuterii. Głębokie zielenie symbolizują harmonię i dodają witalności. Mocny róż to czysto kobieca energia i zmysłowość. W niebiańskim błękicie odnajdziesz spokój i bezpieczeństwo.

Twórcy kolekcji

Pracownia Motyle, założona w 2005 roku przez Darię i Patryka Byczkowskich, opiera swoją twórczość na idei sprzedaży indywidualnych i nowoczesnych kolekcji biżuterii. Celem Pracowni jest tworzenie wielofunkcyjnej biżuterii, do powstania której projektanci czerpią inspirację przede wszystkim z natury. Kolekcje Pracowni Motyle są podróżą samą w sobie, zostały stworzone po to aby uchwycić i zatrzymać chwile pełne emocji.