×
kolekcja dragonfly

Niebezpiecznie piękna natura

Zakochaj się w sile płynącej z finezyjnej kolekcji Dragonfly. Jej formy to manifest siły i subtelności – kwintesencja „latających smoków”. Z pozoru delikatne złote skrzydła, misterny cud natury, to motyw przewodni kolekcji. Ich uzupełnieniem są duże, dokładnie jak oczy ważek, kamienie o barwie ziemi.

Tajemnicza i silna jak ważka. Niech natura będzie Twoją muzą.

Zobacz całą kolekcję

Fascynująca inspiracja

W Japonii są symbolem odwagi, siły i szczęścia, w Chinach delikatności. Ważki są szybkie i aktywne, olśniewające i majestatyczne. Hipnotyzujące brązowe skrzydła– w promieniach słońca błyszczą jak zaczarowane. Złota kolekcja Dragonfly wzbogacona o tajemnicze kamienie to hołd dla ich piękna.

Łagodnie majestatyczna

Finezyjna i ażurowa kolekcja Dragonfly wykonana jest z żółtego złota. Łagodne formy biżuterii wzmocnione są przez dymny kwarc, podbijające siłę płynącą z kolekcji. Ich inspirujący wygląd doda Ci jednocześnie mocy i odwagi oraz wysublimowanej elegancji.

Projektantka
Kasia Bukowska

Kluczem dla niej są emocje. Uważnie obserwuje, kolekcjonuje w głowie obrazy, uczucia i doświadczenia, które najpierw przekłada na papier, a potem przenosi na ekran komputera. Testuje wiele rozwiązań, by na końcu wybrać to najlepsze. Wierzy, że biżuteria niesie w sobie symboliczną moc i pozwala w unikatowy sposób wyrazić swój charakter i osobowość. Projektując zawsze próbuje sobie wyobrazić konkretną kobietę - jaka jest, jak się ubiera, czym zajmuje się na co dzień.