×
kolekcja eclipse

Zaufaj własnej intuicji

Złote formy, gdzieniegdzie ozdobione diamentami, nawiązują do kształtu księżyca. Subtelne łańcuszki dodają kolekcji lekkości i naturalności. Eclipse to intrygująca kolekcja pełna ukrytych znaczeń.

Stworzona na cześć kobiecej intuicji, która tak jak księżyc - dla wielu jest tajemnicą pełną niezwykłości.

Zobacz całą kolekcję

Wszystkie oblicza księżyca

Kasia Bukowska, zachwycona poszczególnymi fazami księżyca, stworzyła kolekcję oddającą jego zmienny charakter. Zainspirowały ją jego poszczególne fazy, które wpływają na nas, wywołując inne uczucia, wyzwalając odmienną energię. Linia Eclipse to symbol zmiany i tajemniczości księżyca.

Zobacz spot

Twój szósty zmysł

Inspiracją dla wzorów Eclipse stała się zmysłowość i tajemniczość księżyca. Kasia Bukowska stworzyła kolekcję, która wydobywa wrażliwość drzemiącą w każdym z nas. Biżuteria noszona na co dzień, zamienia się w pewnego rodzaju talizman, podpowiadający, by zawsze ufać własnej intuicji.

Projektantka
Kasia Bukowska

Kluczem dla niej są emocje. Uważnie obserwuje, kolekcjonuje w głowie obrazy, uczucia i doświadczenia, które najpierw przekłada na papier, a potem przenosi na ekran komputera. Testuje wiele rozwiązań, by na końcu wybrać to najlepsze.

Wierzy, że biżuteria niesie w sobie symboliczną moc i pozwala w unikatowy sposób wyrazić swój charakter i osobowość. Projektując zawsze próbuje sobie wyobrazić konkretną kobietę - jaka jest, jak się ubiera, czym zajmuje się na co dzień.