×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja ECLIPSE

Blask księżyca przywodzi na myśl romantyczną miłość oraz chwile pełne magii. Inspirując się jego zmysłowością i tajemniczością, YES stworzył niepowtarzalną kolekcję Eclipse, która towarzysząc Ci na co dzień nigdy nie straci swojego wyjątkowego charakteru.


Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Kasia
Bukowska

Projektantka YES, Kasia Bukowska, zainspirowana jego magicznymi fazami zaprojektowała złote naszyjniki, bransoletki i kolczyki, niektóre zdobione brylantami, tworząc kolekcję Eclipse.

Miłość jest najpiękniejsza w blasku księżyca. Romantyczna, subtelna, jak brylant szlachetna wydaje rozkoszne z siebie wyrazy miłości. Od zmierzchu do świtu, rozbudzając tajemniczość i zmysłowość nocy.

Projektantka przy tworzeniu kolekcji Eclipse, inspirowała się pięknem księżyca. Zachwyciły ją jego poszczególne fazy, które są tajemnicze i zmienne. Linia Eclipse to symbol zmysłowości i tajemniczości księżyca.

Zobacz całą kolekcję