×
Kolekcja Femini

Podróż w głąb własnej kobiecości

Kolekcja Femini to kwiatowe modele złotej biżuterii uzupełnionej cyrkoniami wyróżniające się plastyczną, delikatną formą. Przywodzą na myśl rośliny w momencie pełnego rozkwitu, które spływają kaskadami łagodnych płatków.

Zanurz się i popłyń swobodnie z nurtem kobiecej energii yin.

Zobacz całą kolekcję

Płynące kwiaty

Kolekcja Femini powstała z zachwytu nad miękką plastycznością delikatnych wiosennych kwiatów, które po tym jak osiągną pełnię rozkwitu, spływają niczym puszczone na wodzie. To połączenie pełne sensualności i subtelności zamknięte w złotych użytkowych wzorach.

Jestem yin

Bycie silną, waleczną i samostanowiącą nie wyklucza się z energią czaru, zmysłowości, ciepła i pasji. Masz prawo być dowolną mieszanką emocji i cech, którym nadajesz ekspresję i czerpiesz z tego radość.

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.