×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja FOREVER

Kochaj na zawsze. Miłość nie ma końca i nie zna żadnych granic. Wyjątkowe obrączki z kolekcji Forever, podkreślają piękno tej niepowtarzalnej chwili. Zachwycają formą, zaskakują detalem i przypominają o bliskiej Tobie osobie.

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

Każdy zakochany wyczekuje tego momentu ze ściśniętym sercem. Dwie obrączki posiadają szczególną moc łączenia ludzi bliskich sobie, są symbolem wiecznej miłości, wierności.

Nasza kolekcja Forever, stworzona przez Magdę Dąbrowską to odpowiedz na każde niezwykłe „kocham Cię”, to uroczy zachwyt drugą osobą, to taniec w świetle księżyca, to wspólna codzienność, poświęcenie, radość i każdy krok postawiony razem. Te wyjątkowe obrączki będą świadectwem nieustającej miłości dwóch osób. Tej prawdziwej, trwałej, nieprzerwanej miłości, która przenosi góry.

Idealne!
Bardzo długo szukałam obrączek na ślub. Te są idealne! Łączą klasyczną formę z nowoczesnym stylem. Dostałam dużo komplementów na ich temat, z ręką na sercu mogę polecić je każdej przyszłej pannie młodej!
Basia, 6 lutego 2017
Perfekcyjny komplet
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Obrączki są wygodne i na żywo prezentują się jeszcze lepiej! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych.
Maria, 9 stycznia 2017
Zobacz całą kolekcję