×
kolekcja jubilé

Ponadczasowy blask, który zatrzymuje chwile

Pierścionek Jubilé to współczesny blask zamknięty w klasycznym wzornictwie. Dzięki pokaźnych rozmiarów, centralnie osadzonemu szafirowi lub kwarcowi, otoczonemu aż trzydziestoma diamentami, pierścionek ten zapiera dech w piersiach i sprawia, że moment okraszony takim podarunkiem pozostaje niezapomniany.

Kwarc i błękitny topaz współtworzą symbolikę mocy i bezwarunkowej miłości.

Zobacz całą kolekcję

Projekt z historią

Wzór Jubilé został zaprojektowany z okazji 30-lecia YES. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w liczbie diamentów tworzących ramę dla kamienia centralnego, którym może być błękitny topaz, biały topaz lub różowy kwarc w trzech różnych odsłonach kolorystycznych złota.

Diament w szlifie brylantowym

Każdy oszlifowany diament określa się potocznie mianem brylantu, jednak nazwa ta odnosi się do diamentu o szlifie brylantowym, okrągłym. Idealny posiada 58 faset: 33 w koronie i 25 w podstawie. Jest to najczęściej spotykany szlif, który w perfekcyjny sposób rozprasza światło.

Wielkości kamieni i certyfikaty

Pierścionek prezentuje kamień centralny o masie od 2,00 ct - 2,90ct (w zależności od rodzaju kamienia) i 30 diamentów okalających o łącznej masie 0,09 ct. Kamienie posiadają Certyfikat autentyczności YES, które zawsze dołączane są do zakupu.