×
KREATOR CHARMSÓW

Skomponuj swój zestaw

Skorzystaj z Kreatora Charmsów, aby z szerokiej gamy różnorodnych zawieszek wykreować unikatową biżuterię. Łącz charmsy i twórz własną historię miłości!

Kolekcja Love Story powstała po to, by pozwolić każdemu tworzyć historię własnej miłości.

Zobacz całą kolekcję

Razem, bo tak chcę!

Stworzone przez Magdę Dąbrowską, srebrne i pokryte złoceniem charmsy, są jak paleta uczuć, które nosimy w sercu. Symboliczne wzory zostały ozdobione kolorową emalią i masą perłową, co podkreśla indywidualny charakter biżuterii.

Nie istnieje jeden przepis na miłość i każdy z nas może kochać po swojemu. Gwałtownie, dziko, romantycznie, czy spokojnie… Jak zaczęła się Twoja historia? Jak chcesz ją rozwijać i codziennie pokazywać, że kochasz? Jesteście jak połówki jednego jabłka, jak ogień i woda, a może jak pikantne chili con carne? Znacie się od zawsze, od roku, od wczoraj… Najważniejsze, że cieszycie się sobą i chcecie dla siebie tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Na dziś, na jutro, na zawsze.

Zawieszki

A jaka jest Twoja miłość

Kolekcja Love Story przedstawia różne oblicza miłości. Zrywa z podziałami, ograniczeniami, ocenami czy tematami tabu. Mówi o uczuciach, których nie da się zamknąć w żadnych ramach. Nie wskazuje, kogo możemy pokochać. Przeciwnie - daje nam wybór. I wolność w tworzeniu własnej historii miłości!

Kolczyki

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.