×

dowiedz się więcej

O kolekcji Love Story

Stworzone przez Magdę Dąbrowską, srebrne i pokryte złoceniem charmsy, są jak paleta uczuć, które nosimy w sercu. Symboliczne wzory zostały ozdobione kolorową emalią i masą perłową, co podkreśla indywidualny charakter biżuterii.

Skorzystaj z Kreatora Charmsów, aby z szerokiej gamy różnorodnych zawieszek skomponować unikatowy zestaw. Łącz charmsy z kolekcji Love Story i twórz własną historię miłości!

Skomponuj swój zestaw

Kolekcja Love Story powstała po to, by pozwolić każdemu tworzyć historię własnej miłości.

Zobacz całą kolekcję

Razem, bo tak chcę!

Nie istnieje jeden przepis na miłość i każdy z nas może kochać po swojemu. Gwałtownie, dziko, romantycznie, czy spokojnie… Jak zaczęła się Twoja historia? Jak chcesz ją rozwijać i codziennie pokazywać, że kochasz?

Jesteście jak połówki jednego jabłka, jak ogień i woda, a może jak pikantne chili con carne? Znacie się od zawsze, od roku, od wczoraj… Najważniejsze, że cieszycie się sobą i chcecie dla siebie tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Na dziś, na jutro, na zawsze.

A jaka jest Twoja miłość?

Kolekcja Love Story przedstawia różne oblicza miłości. Zrywa z podziałami, ograniczeniami, ocenami czy tematami tabu. Mówi o uczuciach, których nie da się zamknąć w żadnych ramach. Nie wskazuje, kogo możemy pokochać. Przeciwnie - daje nam wybór. I wolność w tworzeniu własnej historii miłości!

Stopklatka pełna
czułości

Miej odwagę być sobą i czuć to, co dyktuje Ci serce.
Miłość nie wyklucza.

Kolczyki

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.