×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja LUNARIA

Otwórz drzwi do ogrodu, w którym ukryte są marzenia. To tutaj odnajdziesz Kolekcję Lunaria: elegancką, pełną blasku i misternego uroku, dla miłośniczek finezyjnej klasyki i rozważnych romantyczek.

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

Magda Dąbrowska w kolekcji Lunaria zawarła liryczną historię klasycznego romansu. Pełną delikatnych, roślinnych ornamentów i magnetyzującego blasku szlachetnych kamieni zamkniętych w złotej oprawie.

Nieśmiały uśmiech ale i powłóczyste spojrzenie, subtelność lecz także wewnętrzna moc - to biżuteria dla nieprzeciętnych osobowości.

Jasny topaz i precyzyjne sploty szlachetnego kruszcu otaczającego kamienie, utkane są w staranne, koronkowe wzory. Drobne kamienie załamują światło pod każdym kątem, tworząc olśniewające pierścionki, naszyjniki i bransoletki.

W romantycznym ogrodzie Lunaria annua skupia na sobie całą uwagę tylko raz w roku. Zachwycająca obfitość małych, świetlistych księżyców mieni się w słońcu, przyciągając wzrok arcydelikatnym skrzeniem.
Zobacz całą kolekcję