×

Kolekcja MARKAZYTY

Kolekcja z markazytami to uosobienie elegancji. Regularne, roślinne motywy, misternie zdobione naturalnymi kamieniami przenoszą w magiczny świat najpiękniejszej sztuki jubilerskiej.


Zobacz całą kolekcję

Kolekcja z Markazytami YES zachwyci każdą miłośniczkę klasycznej biżuterii. Wyjątkowe kamienie wyselekcjonowane przez doświadczonych jubilerów i osadzone w delikatnej srebrnej oprawie niezmiennie są w kanonie mody. Wzornictwo nawiązujące do ikon sztuki jubilerskiej lat 30. i 40. sprawia, że to również jedna z najczęściej wybieranych kolekcji na wyjątkowe okazje.

kolekcja-markazyty-srebrna-broszka-z-markazytami-klasyczne-piekno-wyjatkowy-charakter

Markazyty olśniewają niepowtarzalnym, metalicznym blaskiem. Od dawna znane są jako kamienie, które wzmacniają inteligencję i pewność siebie. Zapisały się w historii jako ulubione kamienie naturalne silnych kobiet - kochała je królowa Wiktoria, a Kleopatra wierzyła, że markazyty pozwolą utrzymać jej nieprzemijającą urodę.

kolekcja-markazyty-srebrny-pierscionek-z-kwarcem-klasyczne-piekno
kolekcja-markazyty-srebrna-zawieszka-srebrne-kolczyki-z-kwarcem
kolekcja-markazyty-srebrna-zawieszka-z-granatem
kolczyki-z-markazytami-bizuteria-YES

W połączeniu z kolorowymi kryształami w eleganckich odcieniach, nabierają zupełnie nowego charakteru. Harmonijnie łączą wyrafinowaną kobiecość z nowoczesną elegancją.

kolekcja-markazyty-srebrny-pierscionek-klasyczne-piekno
srebrna-bransoletka-z-markazytami-33585
kolekcja-markazyty-srebrne-kolczyki-z-kwarcem-srebrna-zawieszka-dopelnienie-kobiecego-wdzieku
srebrne-kolczyki-z-markazytami-bizuteria-YES
Zobacz całą kolekcję