×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja MARKAZYTY

Kolekcja z markazytami to uosobienie elegancji. Regularne, roślinne motywy, misternie zdobione naturalnymi kamieniami przenoszą w magiczny świat najpiękniejszej sztuki jubilerskiej.


Zapoznaj się z całą kolekcją

Kolekcja z Markazytami YES zachwyci każdą miłośniczkę klasycznej biżuterii. Wyjątkowe kamienie wyselekcjonowane przez doświadczonych jubilerów i osadzone w delikatnej srebrnej oprawie niezmiennie są w kanonie mody. Wzornictwo nawiązujące do ikon sztuki jubilerskiej lat 30. i 40. sprawia, że to również jedna z najczęściej wybieranych kolekcji na wyjątkowe okazje.

Markazyty olśniewają niepowtarzalnym, metalicznym blaskiem. Od dawna znane są jako kamienie, które wzmacniają inteligencję i pewność siebie. Zapisały się w historii jako ulubione kamienie naturalne silnych kobiet - kochała je królowa Wiktoria, a Kleopatra wierzyła, że markazyty pozwolą utrzymać jej nieprzemijającą urodę.

W połączeniu z kolorowymi kryształami w eleganckich odcieniach, nabierają zupełnie nowego charakteru. Harmonijnie łączą wyrafinowaną kobiecość z nowoczesną elegancją.

Zobacz całą kolekcję