×
kolekcja maya

Manifestacja wewnętrznego piękna

Pojedyncze słodkowodne perły zostały osadzone w geometrycznych formach. Minimalistyczne, srebrne druciki, z których zbudowano konstrukcję naszyjników i kolczyków, poddano rodowaniu, złoceniu i oksydowaniu. Efekt? Pełna harmonii synteza geometrii z naturalnym pięknem zamknięta w kolekcji artystycznej Maya.

Pielęgnuj swoją delikatność. Doceń wewnętrzne piękno.

Zobacz całą kolekcję

Połączenie surowości i łagodności

W autorskiej kolekcji Maya, zjawiskowa perła zakotwiczona w dynamicznej formie symbolizuje wewnętrzne piękno, ukryte przed światem. To Twoja siła, którą czerpiesz z wrażliwości, emocji i miłości dla samej siebie i bliskich. Bądź dla siebie delikatna, czuła i dobra.

Zobacz spot

Jedyna w swoim rodzaju

Biżuteria artystyczna charakteryzuje się unikatowością każdej sztuki- wykonywana jest przez rzemieślników, ręcznie, przy użyciu różnorodnych technik i… emocji! Decydując się na wspieranie polskich artystów w złotnictwie, nosisz niepowtarzalne wzory i stajesz się mecenaską wyjątkowej, wrażliwej sztuki.

Studio projektowe - WeroArte

W swoich projektach szukają równowagi między „formą a treścią”, stawiając na niepowtarzalny charakter biżuterii. Geometryczna i minimalistyczna forma kolekcji artystycznej Maya, doskonale podkreśla piękno naturalnej perły. Ażurowa konstrukcja przynosi spokój i harmonię dzięki połączeniu wyrazistego kształtu z łagodnym wykończeniem.