×
Kolekcja Megastone

Nowoczesna odsłona nostalgicznych lat 80.

W kolekcji Megastone główną rolę grają kamienie: wyraziste, zdecydowane i pełne kolorów. Biżuterii nie sposób odmówić funu, kokieteryjnej elegancji i nieco nostalgicznej tęsknoty za latami 80. Megastone to kolekcja silnej, niezależnej dziewczyny.

Robię jak czuję,
wyglądam jak chcę!

Zobacz całą kolekcję

Siła kamienia

Motyw łańcuchów i minimalistyczne oprawy łączą się z wyrazistymi barwnymi kamieniami. Pozłacane srebro w kolekcji Megastone zdecydowanie otacza białe cyrkonie i nano stones, czyli kryształy stworzone w laboratorium.

Niezależna i wyzwolona

Lata 80. to kolor, luz i fun, w radiu królowała Madonna, a jej „Material girl” nucili wszyscy. Kolekcja Megastone to nostalgiczny ukłon w stronę tamtej dekady, ale w nowoczesnym wydaniu. Dzisiejsze dziewczyny nie czekają na kogoś, kto im kupi wymarzoną biżuterię, tylko robią to same – są wyzwolone, samodzielne i wiedzą, czego chcą!

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.