×
Kolekcja Metropolitan

Odkryj ikonę sztuki jubilerskiej

Lodowa biel diamentu, subtelny róż czy elegancki szafir Royal Blue w otoczeniu najszlachetniejszych kamieni oraz złotej oprawy łączą się w niezapomnianej, niezwykle współczesnej kompozycji.

Blask intensywny jak Wasze uczucie. Kolor głęboki jak Wasza więź.

Zobacz całą kolekcję

Wyjątkowa kompozycja

Kolekcja Metropolitan to wyjątkowa kompozycja mniejszych diamentów okalających niezwykły kamień główny. Każdy z elementów stworzony jest w taki sposób, aby podkreślić piękno diamentów i wydobyć ich niewiarygodny blask.

Odkryj ponadczasową biżuterię w oprawie z białego, żółtego i różowego złota!

Diament w szlifie brylantowym

Każdy oszlifowany diament określa się potocznie mianem brylantu, jednak nazwa ta odnosi się do diamentu o szlifie brylantowym, okrągłym. Idealny posiada 58 faset: 33 w koronie i 25 w podstawie. Jest to najczęściej spotykany szlif, który w perfekcyjny sposób rozprasza światło.

Trzy certyfikaty dowody na doskonałość

Jakość diamentów poświadczona jest Certyfikatem YES. Diamenty o masie 0,5 ct lub większej dodatkowo posiadają Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI lub Certyfikat GIA.

Dzięki możliwości wyboru wielkości diamentu, każdy pierścionek Metropolitan jest wyjątkowy. Masa Diamentu jest dobierana do indywidualnych upodobań, także w przypadku zawieszki oraz kolczyków z tej kolekcji.