×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Metropolitan

Kolekcja Metropolitan to wyjątkowa kompozycja mniejszych diamentów okalających niezwykły kamień główny.

Każdy z elementów stworzony jest w taki sposób, aby podkreślić piękno diamentów i wydobyć ich niewiarygodny blask. Odkryj ponadczasową biżuterię w oprawie z białego, żółtego, a teraz także różowego złota!

Zapoznaj się z całą kolekcjąDiament
Idealny YES®

Dzięki specjalnemu szlifowi w Diamencie Idealnym YES® każdy promień światła iskrzy niezwykłym ogniem.

Dowiedz się więcej na YES.pl/Idealny

Certyfikaty

Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope. Poświadczony jest także specjalnym certyfikatem GemEx.

Dowiedz się więcej

Teraz także w różowym złocie!

Ultrakobiecy trend!
Ponadczasowa biżuteria z kolekcji Metropolitan dostępna również w różowej oprawie! Białe, żółte czy różowe? Zakochaj się w subtelnym blasku złota i diamentów!

Metropolitan to niezwykłe kolczyki i zawieszki a także pierścionki, które prócz osobliwego kamienia centralnego otoczonego mniejszymi, posiadają także diamenty boczne. Całość stanowi zachwycający komplet, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

 

Projektując pierścionek zaręczynowy Metropolitan punktem wyjścia był klasyczny kształt diamentu, który jest symbolem trwałości i miłości. Zobacz jak powstaje Metropolitan i odkryj jego wewnętrzny blask.

Najpiękniejszy!
 
Pierścionek prezentuje się wspaniale! Jest niezwykle efektowny,a diamenty pięknie odbijają światło. Idealny zaręczynowy!
Katarzyna, 13 lipca 2016
Piękny!
 
Zawsze marzyłam o diamentach, więc teraz to mój ulubiony pierścionek. Bardzo dobrze wykonany!
Magda, 27 listopada 2015
Zobacz całą kolekcję