×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Postaw na kolor

Odkryj ponownie ikonę sztuki jubilerskiej - kolekcję Metropolitan. Wybierz flagowy pierścionek w nowej odsłonie z szafirami. Barwy kamieni - subtelny róż i elegancki Royal Blue w otoczeniu najszlachetniejszych diamentów oraz złotej oprawy łączą się w niezapomnianej, niezwykle współczesnej kompozycji.

Ultrakobiecy trend! Ponadczasowa biżuteria z kolekcji Metropolitan dostępna również w różowej oprawie.
Białe, żółte czy różowe? Zakochaj się w subtelnym blasku złota i diamentów!

Zobacz całą kolekcję

Metropolitan

Kolekcja Metropolitan to wyjątkowa kompozycja mniejszych diamentów okalających niezwykły kamień główny. Każdy z elementów stworzony jest w taki sposób, aby podkreślić piękno diamentów i wydobyć ich niewiarygodny blask. Odkryj ponadczasową biżuterię w oprawie z białego, żółtego, i różowego złota! Poznaj również nową odsłonę kolekcji z szlachetnymi szafirami.

Diament Idealny YES®

Dzięki specjalnemu szlifowi w Diamencie Idealnym YES® każdy promień światła iskrzy niezwykłym ogniem. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope. Poświadczony jest także specjalnym certyfikatem GemEx.

Dowiedz się więcej

Metropolitan movie