×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja Midnight

Elegancka, okazała i nie pozwalająca o sobie zapomnieć! Kolekcja Midnight powstała z myślą o kobietach, które zwracają uwagę swoim stylem i uwielbiają lśnić. Hipnotyzujące pierścionki, kolczyki i zawieszki doskonale wyglądają zarówno noszone pojedynczo, jak i połączone w intrygujące komplety.

Zobacz całą kolekcję

Tajemniczy blask

Zmysłowe połączenie czerni i złota przyciąga i uwodzi. Kolekcja zainspirowana biżuterią vintage zachowuje współczesny charakter dzięki wykorzystaniu niezwykłych czarnych diamentów i onyksów. Głęboki odcień kamieni szlachetnych oprawionych w specjalnie zaprojektowaną złotą oprawę zachwyca wyrafinowaniem i obfitością.

Bizuteria-YES-Kolekcja-Midnight-video

La dolce vita

Biżuteria z kolekcji Midnight będzie doskonałym zwieńczeniem niepowtarzalnych momentów. W szczególności dla tych kobiet, które kochają oryginalne rozwiązania i lubią wyróżniać się z tłumu. Zjawiskowe diamenty i onyksy nadadzą charakterowi zarówno małej czarnej, białej koszuli i świetnie skrojonemu garniturowi. To kolekcja stworzona, by zachwycać niezależnie od okazji. Od rana do nocy.