×
kolekcja Nomad

Poznaj samą siebie

Nowa interpretacja orientalnego stylu inspiruje do podróży – także tych metaforycznych, dzięki którym lepiej poznamy siebie. Kolekcja Nomad to wyraziste kamienie: onyksy i lapis lazuli o wyjątkowej barwie wieczornego nieba.

Spójrz na siebie z czułością.

Zobacz całą kolekcję

Architektura nowoczesności

Kolekcja Nomad to pełna dobrej energii interpretacja orientalnego stylu. Biżuteria nawiązuje formą do elementów charakterystycznych dla arabskiej architektury. W złotych pierścionkach, kolczykach, zawieszkach czy naszyjniku, osadzono wyraziste kamienie: czarne onyksy oraz lapisy o wyjątkowej barwie nieba.

Twoja wędrówka

Podróż w głąb siebie to okazja, by przyjrzeć się meandrom życia, wyborom i decyzjom, które podjęłaś w przeszłości. To wolność poczucia się dobrze z samą sobą, to otwartość na kolejne wyzwania i czas, by z czułością i troską pomyśleć o sobie. Bądź dla siebie przewodniczką w tej podróży i odkryj siebie na nowo.

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.